Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vir v PC

Zdravím,
Mám nejspíš vir v PC (eset a avast mi nic nenašli), počítač je celkově zrychlený - když si pustím youtube, tak běží video mnohem rychleji, při přihlašování kolečko vítejte se točí jak o závod, hodiny mi právě teď ukazují půl desáté a přítom je 9 atd...atd...dále mám problém s otevíráním složek - nejde klasický dvojdotek myší, ale musím kliknout pravým tlačítkem a dát otevřít....software archicad mě pustí pouze k 1 výkresu místo deseti, dále je pak naproti tomu PC celkově zpomalený...
Napadá vás něco?

Děkuji

stát se to může každýmu....

chyba je v tom, že...
- každý nepozná rozdíl mezi virem a spywarem (skoro každý věří na viry a antiviry, ale 10 let neslyšel o spyware),
- každý nutně musí lézt na podezřelé stránky jako administrator,
- každý má v pc správce úloh ale ne každý "administrator" se umí podívat na procesy v paměti a autorun položky, ani neví co mu tam v čistém stavu může běžet,

pak ti každí tak dopadaj.