Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé spúšťanie pc Windows 10

Pekný deň prajem . keď zapnem pc tak sa mi dlhšie spúšťa cca asi tak 5-6 min kým už ide normálne ... rozmýšľal som vymeniť aj zdroj za silnejší ale nepomohlo ... HDD mám wd-blue-10ezex-1tb-hdd-sata600-7200rpm-64mb-cache grafická karta nvidia gtx 1060 , procesor Amd Fx 8350 základná doska Amd ga 970a : ) ... hry mi pc spustí bez problémov všetko ide len to spúšťanie je take pomalé ... viete mi poradiť ako problém vyriešiť ďakujem

sa mi dlhšie spúšťa cca asi tak 5-6 min

totálně rozjebaný systém. jeho naklonováním na ssd si moc nepomůžeš, bude to pořád pomalejší než normální uživatelé s běžným diskem.

prohlížeč událostí -> protokoly windows -> systém.
je to setříděné podle času, restart začíná událostí "eventlog".