Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power Banka

Takže asi pred mesiacom som vyhral, počas súťaže na gréckom večeri, powerbanku a rád by som ju začal používať. Chcem sa k powerbanke nebol žiaden popisný návod, keď som ju chcel použiť v autobuse po tom čo mi končila batéria na mobile zistil som že je vybitá. Má jeden veľký USB vstup a jeden malý USB vstup. Chýba meno výrobcu??? Cez ktorý v stup sa má nabíjať cez USB či Mikro USB? Vzadu na batérii je napísané 8800 mAh/Input DC 5.OV/2.0 A
Output: DV 5.1V/2.1 A
Capacity 3.8 V/8000 MaH (37.44vh)

Na chvíľu som ho zapojil do elektricekj siete a napis power Bank začal svetielkovať zo modrej na červenú. Nechcel už nič pokaziť viz. vlakno z USB batériami.

Ktorý by mal byť impout a ktorý outpout? USB či MikroUSB?

Neviete či by sa nedal dohľadať nejaký návod k power banke?

Obal vyzerá takto:

[79752-20170918-112353-jpg]

Zadná strana zasa takto:

[79751-20170918-112342-jpg]

Samotná batéria takto s tým že napis power bank mení pri nabíjaní farbu z modrej na červenú:

[79749-20170918-112311-jpg]

A zo strany vstupov vyzerá takto:

[79750-20170918-112320-jpg]

Skúšal som dohľadať power banku na internete ale nie a nie dohľadať, pomôžete mi?

Nie len chcem vedieť aký názor je na výrobok, nerád by som si poškodil nabíjačku ako som si minule poškodil predný usb 3.0 port, potom ako som do neho vložil USB nabíjateľné batérie jedna batéria sa pritavila k usbportu. Neskoršie zadna časť odpadla ale samotný konektor usb ostal navždy pritavený k usb portu. Preto chcem pred používaním výrobku, vyrobok overiť.

Tiez nechapem naco ti je navod. Nabija sa to tym malym ptz k tomu mas este aj kabel maly-velky SAMEC a velky samec sa strka do zdroja.
Velka DIERA je na nabijanie telefonu ptz je to presny opak velkeho samca a aj funkcia je teda opacna. Velka diera sa neda strcit do zdroja - neda sa cez nu nabijat powerbanku. (a dokoncva ten prilozeny kabel je aj pre spojenie powerbanka - telefon, to je potom 2xhura).