Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power Banka

Takže asi pred mesiacom som vyhral, počas súťaže na gréckom večeri, powerbanku a rád by som ju začal používať. Chcem sa k powerbanke nebol žiaden popisný návod, keď som ju chcel použiť v autobuse po tom čo mi končila batéria na mobile zistil som že je vybitá. Má jeden veľký USB vstup a jeden malý USB vstup. Chýba meno výrobcu??? Cez ktorý v stup sa má nabíjať cez USB či Mikro USB? Vzadu na batérii je napísané 8800 mAh/Input DC 5.OV/2.0 A
Output: DV 5.1V/2.1 A
Capacity 3.8 V/8000 MaH (37.44vh)

Na chvíľu som ho zapojil do elektricekj siete a napis power Bank začal svetielkovať zo modrej na červenú. Nechcel už nič pokaziť viz. vlakno z USB batériami.

Ktorý by mal byť impout a ktorý outpout? USB či MikroUSB?

Neviete či by sa nedal dohľadať nejaký návod k power banke?

Obal vyzerá takto:

[79752-20170918-112353-jpg]

Zadná strana zasa takto:

[79751-20170918-112342-jpg]

Samotná batéria takto s tým že napis power bank mení pri nabíjaní farbu z modrej na červenú:

[79749-20170918-112311-jpg]

A zo strany vstupov vyzerá takto:

[79750-20170918-112320-jpg]

Skúšal som dohľadať power banku na internete ale nie a nie dohľadať, pomôžete mi?