Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje vlastní hledání na webu pomocí google

Přidal jsem podle návodu hledání na vlastním webu.
Vcelku dobře to fungovalo, tak jsem to nechal, jakože to funguje a ono ne!
Nefunguje hledání českých znaků. Nevíte někdo co dělám špatně?
hledám: "příšerně žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy"

Když tam není kódování uvedeno, hledá to:
"pøíšernì žlu ouèký kùò úpìl ïábelské ódy"
Když tem uvedu windowsácké kódování, ve kterých mám stránky zapsané:

<input type="hidden" name="ie" value="windows-1250">

tak to hledá
"příšerně žluťoučký kůŠúpěl ďábelské ódy"

tak jsem zkusil přidat to as (jak je u ostatních kódů v příkazech)

<input type="hidden" name="as_ie" value="windows-1250">

a hledá mi to furt:
"pøíšernì žlu ouèký kùò úpìl ïábelské ódy"

celý kód mého hledání:
<form action="http://www.google.com/search" target="_blank">
<input type="text" name="as_q" size="12" title="Vyhledat pomocí Google">
<input type="hidden" name="as_sitesearch" value="adresa_meho_webu.cz">
<input type="hidden" name="as_ie" value="windows-1250">
<input type="submit" value="Vyhledat" title="Vyhledat pomocí Google">

Já jsem ten tvůj zdroják použil beze změny v nové stránce a fungovalo to bezchybně (taky jsem hledal žlutýho koně). Celý zdroják:

<!DOCTYPE html>
<html>

<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
<title>Google vyhledávání na vlastním webu</title>
</head>

<body>
<form action="http://www.google.com/search" target="_blank">
<input type="text" name="as_q" size="12" title="Vyhledat pomocí Google">
<input type="hidden" name="as_sitesearch" value="adresa_meho_webu.cz">
<input type="hidden" name="as_ie" value="windows-1250">
<input type="submit" value="Vyhledat" title="Vyhledat pomocí Google">
</form>
</body>

</html>

Pokud jsem změnil utf-8 na něco jiného, tak už to dělalo chyby.
Možná bude problém nejen v tom charsetu, ale i v kódování editoru té stránky (a možná i prohlížeče).