Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký antivirus?

Jaký antivirus (nejlépe zdarma) byste mi doporučili? Mám nový notebook, kde mi už končí zkušební doba McAfree a prý tenhle antivirus není jeden z nejlepších, proto uvažuji, jestli ho kupovat a nebo zvolit jiný. Předem díky.

Chod do ovl.panely - programy.
Klikni tam na polozku McAffee
Klikni hore na odinstalovat.
Potvrd vsetky dementne bubu hlasky.
Ked ta vyzve na restart windows restartuje windows.
To je cele.

(a potom trvalo nespustaj rucne viry z emailov a cudzich usb stickov, to by malo stacit.)

Nestačí! Nevím, kde všichni berou tu jistotu, že se bez antiviru mohou obejít, ale já kolikrát jenom podsvítím podezřelý email, když jej chci smazat a antivir již řve, že je tam virus. Jediný virus, a to hned ransom, jsem chytil, když mi přestal fungovat MSE a já jsem to správně nepochopil a myslel jsem si, že jenom přestaly fungovat jeho aktualizace. Zatím se mi i sebeblbější antivir osvědčil lépe než nemít na PC nic. Kdysi jsem používal AVG, pak Eset, pak dlouho MSE, teď zase Eset + Pandu a momentálně zkouším Kaspersky Internet Security, jelikož mě již nebaví každý měsíc reinstalovat Eset a KIS jsem koupil v akci 4 licence na rok za cca 500 Kč, a každý z nich má něco do sebe a virus jsem chytil jenom v době, když jsem žádný neměl.