Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou AMD RX 460

Zdravím měl bych takový dotaz, před nedávnem jsem si nechal postavit PC u jedné nejmenované společnosti, zhruba po 3 měsících mi nastali problémy s grafickou kartou, kdy když hraju jakoukoliv hru tak mi hra zamrzne a PC vyhodí hlášku ''Ovladač zobrazení přestal pracovat a byl znovu obnoven'' Zkoušel jsem kartu i podtaktovat, podtaktovaná vydržela zhruba 2 dny a pak se problém vyskytl znova a hodila se na původní takty. Jedná se o grafickou kartu AMD Radeon RX 460, mám takové podezření jestli tento problém není způsoben tím že mám na grafické kartě připojenou redukci z HDMI na VGA do monitoru (mám nějaký starý Packard Bell monitor který ještě HDMI nepodporuje tak to mám vyřešené takhle).

Chtěl bych se obrátit na vaše rady a nápady jestli mám koupit nový monitor nebo spíše poslat celý PC na reklamaci. Díky za jakoukoliv odpověď

Podle vlastní zkušenosti ti radím, abys v případě nového počítače ještě nějaký čas počkal. Ono si to "sedne". Měl jsem stejný problém. Na tuhle "závadu" je na netu cca (pokud si to pamatuji) 19 rad, jak se tomu dá zabránit! Nepomůže NIC. Je to způsobené nějakou krátkou dobou reakce grafické karty na "něco" v PC. Dá se to (jedna z těch rad) přenastavit v registrech, ale nepomohlo to.

- System

- Provider

[ Name] Application Hang

- EventID 1002

[ Qualifiers] 0

Level 2

Task 101

Keywords 0x80000000000000

- TimeCreated

[ SystemTime] 2017-09-19T18:40:28.000000000Z

EventRecordID 983

Channel Application

Computer Rupizz-PC

Security

- EventData

HeroesOfTheStorm_x64.exe
b48
01d3317526af1d7c
D:\HotS\Heroes of the Storm\Versions\Base57286\HeroesOfTheStorm_x64.exe

55006E006B006E006F0077006E0000000000

Tady je komplet výpis z Event Vieweru, snad se v tom někdo vyzná :D