Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou AMD RX 460

Zdravím měl bych takový dotaz, před nedávnem jsem si nechal postavit PC u jedné nejmenované společnosti, zhruba po 3 měsících mi nastali problémy s grafickou kartou, kdy když hraju jakoukoliv hru tak mi hra zamrzne a PC vyhodí hlášku ''Ovladač zobrazení přestal pracovat a byl znovu obnoven'' Zkoušel jsem kartu i podtaktovat, podtaktovaná vydržela zhruba 2 dny a pak se problém vyskytl znova a hodila se na původní takty. Jedná se o grafickou kartu AMD Radeon RX 460, mám takové podezření jestli tento problém není způsoben tím že mám na grafické kartě připojenou redukci z HDMI na VGA do monitoru (mám nějaký starý Packard Bell monitor který ještě HDMI nepodporuje tak to mám vyřešené takhle).

Chtěl bych se obrátit na vaše rady a nápady jestli mám koupit nový monitor nebo spíše poslat celý PC na reklamaci. Díky za jakoukoliv odpověď

- System

- Provider

[ Name] Application Hang

- EventID 1002

[ Qualifiers] 0

Level 2

Task 101

Keywords 0x80000000000000

- TimeCreated

[ SystemTime] 2017-09-19T18:40:28.000000000Z

EventRecordID 983

Channel Application

Computer Rupizz-PC

Security

- EventData

HeroesOfTheStorm_x64.exe
b48
01d3317526af1d7c
D:\HotS\Heroes of the Storm\Versions\Base57286\HeroesOfTheStorm_x64.exe

55006E006B006E006F0077006E0000000000

Tady je komplet výpis z Event Vieweru, snad se v tom někdo vyzná :D