Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesprávne zobrazenie stránok Pokec a Azet

Dobrý podvečer,
vedel by mi niekto poradiť, ako vyriešiť tento problém?
Používam Google Chrome a aj Operu Developer a na oboch mám stále tento problém.
Môže to byť chybou serveru u Azet.sk alebo u hosťujúcej domény "Ringier Axel Springer Slovakia a.s." ???
Alebo to je len chyba v mojich prehliadačoch? (Aj keď doteraz fungovali správne)
Či treba vyčistiť cache alebo cookies?

Vopred ďakujem

To ze nejake mbam nic nenaslo nevypoveda o nicom, len o tom ze mbam nic nenaslo. Skus aj adwcleaner. Ale aj tak tam mozes nieco zavadne mat.
Skus si zmenit u IPv4 protokolu DNS na 8.8.8.8 a IPv6 protokol deaktivuj a restart Win, ci to pojde lepsie. Ak ano tak ten DNS na routeri moze byt slahnuty. Alebo inac sahnuty router. Otestovat sa to da aj s inym PC/ntb/mobilom/apod. (ak budu aj tam stejne problemy tak je to nieco s routrom alebo providerom)