Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde se přihlásit do systému

Dnes mi zamrzl notebook. Neměla jsem moc času tak jsem ho zavřela. Když jsem se k němu vrátila a zapla ho, tak proběhla nějaká kontrola disku či co a pak se mi nešlo přihlásit. Otiskem prstu to nešlo i když byl zadán správně a když jsem chtěla zadat heslo tak mi to řeklo něco anglicky. nejspíš že uživatel už je přihlášen. Prosím o radu... kdyby to šlo tak mi zašlete odpověď na TeraWil@seznam.cz díky

No, jestli taM máš MS-DOS do verze 6.22, popř. FreeDOS, tak moc šancí nemáš. Pokud tam máš jiný operační systém, tak by nebylo od věci vyzradit, co tam, ke všem čertům, máš, že to tak tajíš. Křišťálové koule byly zkonfiskovány a bez nich to jaxi nejde uhodnout.

Zkoušela jsem dát obnovu PC... čili vše se smazalo a byl jakoby když jsem ho poprvé spustila... CHvíli běžel normálně a pak se zasekl... Bohužel potom jsem u toho usnula :-D a když jsem ho ráno zapla tak mi to ukázalo BOOTMGR is missing Ctrl+Alt+delte to restart.. Po restartu je tam furt to samé... Mimochodem žádné DVD od Visty k tomu nebyli....

Ak to nejde ani po obnoveni PC tak je v nom nieco vadne alebo sa prehrieva. Odniest reklamovat. Instalacne CD ti netreba ak tam mas tu "Obnovu PC" na stav ktory bol po kupe NB, nic lepsie tam nenainstalujes ani keby si instalacne CD mala.

P.S. este by bolo dobre napisat ako presne si tu obnovu PC robila, aby bolo iste ze obaja piseme o tom istom.

Preboha pochop ze ked nenapises ako presne si to obnovovala, tak ti nemozem napisat ze ci je to to sami.
Tak si to skus z CD ak chces,mne je to fuk. Ten kamos trepe riadne blbosti. Radic mu mohol spadnut tak akurat doma ked drzal v ruke nejaky radic :-)

P.S. Najlepsie je odniest to reklamovat, skor nez to poseres este viac (napr. zmazanim recovery oddielu na disku). Prip. si v servise opytaj (za peniaze samozrejme) recovery CD pre ten typ notebooku, a obnov to z recovery CD.