Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešenoAnketa Úprava Kategórií

Dobrý deň,

hodne často sa stáva že tý čo chcú aby ste im poradili nejaký notebook vyberú kategóriu "PC sestava" namiesto "hardware", tý čo zas potrebujú poradiť s monitorom tak "hardware" namiesto "periférie"

preto ma napadlo zmeniť / upraviť kategórie nasledovne:

PC zostavy zostáva
HardWare zostáva
Software zostáva
Periférie zostáva s premenovaním na "monitory a periférie".
Nová kategória -> Notebooky (alebo premenovať HardWare na "Notebooky a jiný hardware".)
Mobily zostáva s premenovaním na "mobily a tablety".
Programovanie premenovať na "Programovanie a vývoj"
Internet premenovať na "Internet a siete" alebo na "počítačové siete".
Ostatné kategórie by tiež zostali.

Aký názor na to máte vy?

Súhlasíte?

40%
8%
0%
32%
12%
8%

Já bych kategorie spíš zrušil.

Rozhodně nejdu na poradnu proto, abych si přečetl dotazy v kategorii "PC sestavy". Prostě čtu "Předměty" a když mě zaujme, tak kliknu...

Aspoň by tu ubyly komentáře "máš to ve špatné kategorii" a moderátorům by ubyla práce s přesouváním do správné...