Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP LaserJet

Dobrý den,
ráda bych si nechala poradit s koupí tiskárny. Dneska se mi rozbila tiskárna HP LaserJet 5L, kterou jsem měla zapojenou s PC. Plánuji koupi nové tiskárna s připojením na notebook AmiloPro V2055, Win. XP. Našla jsem si tiskárna HP LaserJet P1006. Půjde tato tiskárna k tomuto notebooku? Pokud někdo máte zkušenosti s jinou tiskárnou, ráda si nechám poradit. Moc děkuji

Dobrý den.
Dovolil bych Vaší pozornosti doporučit laserovou tiskárnu CANON LBP 2900.Je levnější asi o 500.-Kč, má nižší spotřebu el.energie, kazeta s tonerem má stejnou cenu (cca 1 2000,-Kč )jako pro Vámi vyhlédnutou HP ale,údajně je možno vytisknout o 1 000 stránek více oproti té HP LaserJet P1000.Podívejte se např.na stránky www.czechcomputer.cz.

Děkuji za odpověď, měla jsem HP LaserJet 5L, která má 1MB a měla jsem problém s Acrobatem, který neuměla a programátor mi to nedokázal spustit. Jen mi řekl, že má malou paměť, která nejde rozšířit.

********Only the******HP********Rulezzzzz.
Osvedcene, spolehlive, rychly servis, znama znacka
Edit /A rika, ze starsi HP LJ 1020 by taky nebyla spatna, toner ma vetsi vyteznost
Edit /B pokud tedy jeste bude k mani