Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP LaserJet

Dobrý den,
ráda bych si nechala poradit s koupí tiskárny. Dneska se mi rozbila tiskárna HP LaserJet 5L, kterou jsem měla zapojenou s PC. Plánuji koupi nové tiskárna s připojením na notebook AmiloPro V2055, Win. XP. Našla jsem si tiskárna HP LaserJet P1006. Půjde tato tiskárna k tomuto notebooku? Pokud někdo máte zkušenosti s jinou tiskárnou, ráda si nechám poradit. Moc děkuji

********Only the******HP********Rulezzzzz.
Osvedcene, spolehlive, rychly servis, znama znacka
Edit /A rika, ze starsi HP LJ 1020 by taky nebyla spatna, toner ma vetsi vyteznost
Edit /B pokud tedy jeste bude k mani