Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce kolem eshopu (SEO)

Od jednoho zákazníka jsme dostali darem eshop. Všechno jsme již nastavili - poradna zákazníkovi, balení zboží, dovoz atd atd, vše ok. Jediný problém je SEO. Bylo nám řečeno, že by se mělo vše překontrolovat a vylepšit. Jeden zaměstnanec z firmy se nabídnul, že se toho ujme. Máme v začátku řešit kontrolu zpětných odkazů, psaní článků nebo co přesně? A jakým způsobem můžeme kontrolovat jeho práci? Děkuji

- SEO je pro optimizaci webovych vyhledavacu.
- Jestli mate spatne udelane SEO = optimizace a cela struktura WEBu, neni korektne napsana, at jsou to clanky nebo odkazu, odkaz musi byt srozumitelny, treba :
www.moje_stranky/recepty/domaci_pizza.html
- A ne :
www.moje_stranky/historie/10/09/2017/458421872.html
- Druha dulezita vec, mit k obrazkum "alt="popis obrazku" na to je Google hodne haklivy, popisek totiz pomaha i nevidomym.
- Treti, v kazdém clanku musi byt také nejaka struktura ; Nadpis = <h1> nadpis </h1>, vse mit pekne oznacene v <p>, <a>, <em>, kdyz je neco dulezité aby to bylo v <strong> dulezité </strong> etc etc zkratka zaklad ..
- Ctvry, mit spravne umisteny robots.txt, aby byly dobre citelené a naleznuté (Googleboty).

TiP ~Google WEB master TOOLS : Structured Data Testing Tool https://search.google.com/structured-data/testing-tool
* SDTT : Maji moznost, utilitku (TOOL), precist cod tvé stranky, zkratka vlozis adresu tvého webu, bude zkotrolovana a budou ti ukazany chyby, myslim ze toto bude pro tebe zatim nejednodusi.
[structured-data-testing-tool-results-e1421423858714.png][sdtt-screenshot.png]