Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Meni se mi IP adresa

Zdravím všechny.
Vzal jsem si internet s televizí od netboxu, protože měli asi nejvýhodněji nabídku (předtím jsem měl o2, protože na mojí staré adresw šlo jen o2, T-Mobile nebo vodafone..). Všechno jedw v pořádku, jen mam obrovskej problem s tim, že se mi neustále mění ip adresa. Ja se tak nemůžu přihlásit na nějaká fora a většina mých oblíbených her taky nejede, protože mi to vždy vyhodí nějakou hlasku, ze se mi změnila IP adresa od posledniho přihlášení, nebo ze jsem hacker a snažím se připojit na cizí účet nebo nějakej invalid login token. Na 100% vim, ze je to tou měnící se ip, a tak se vas chci zeptat, jestli nevíte, jak to nastavit, aby ta ip zustala stejná aspoň jeden hloupej den a neměnila se tak často. Já tomu nerozumím vůbec, takze budu rad za kazdou radu. Nebo musím zpátky k o2?

Díky vsem a hezkej den :)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
dynamická adresa se ti může měnit při novém připojení. pokud je trvale zapnutý domácí router, máš na… nový
lední brtník 01.10.2017 18:43
lední brtník
Podívej se do své složky "konto.netbox.cz" jak máš nastavené zařízení. Je to podivné,poněvadž NB nem… poslední
kozakl 01.10.2017 19:50
kozakl

dynamická adresa se ti může měnit při novém připojení.
pokud je trvale zapnutý domácí router, máš na wan vstupu neustále stejnou ip - v nastavení routeru to můžeš kontrolovat.

odpojování nebo změny ip bych přičítal buď divně fungujícímu antiviru, nebo nakažení pc malwarem a přesměrování připojení přes nějakou proxy - to ostatně svého času nabízel i smutně proslulý "antivir" avg.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru