Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Selháni hned po startu Windows 10

Ahoj, prosím vás zapnul jsem pc a objevilo se selhání Windows 10. V prohlížeči událostí se objevilo:

Název protokolu:System
Zdroj:         Microsoft-Windows-Kernel-Power
Datum:         04.10.2017 7:29:52
ID události:   41
Kategorie úlohy:(63)
Úroveň:        Kritická
Klíčová slova: (70368744177664),(2)
Uživatel:      SYSTEM
Počítač:       DESKTOP-3FOU7VR
Popis:
Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.
Kód XML události:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
  <System>
    <Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
    <EventID>41</EventID>
    <Version>5</Version>
    <Level>1</Level>
    <Task>63</Task>
    <Opcode>0</Opcode>
    <Keywords>0x8000400000000002</Keywords>
    <TimeCreated SystemTime="2017-10-04T05:29:52.316088800Z" />
    <EventRecordID>2346</EventRecordID>
    <Correlation />
    <Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
    <Channel>System</Channel>
    <Computer>DESKTOP-3FOU7VR</Computer>
    <Security UserID="S-1-5-18" />
  </System>
  <EventData>
    <Data Name="BugcheckCode">1</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter1">0x72d721cc</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter3">0xffff</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter4">0xffffa581bed54b80</Data>
    <Data Name="SleepInProgress">0</Data>
    <Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
    <Data Name="BootAppStatus">0</Data>
    <Data Name="Checkpoint">0</Data>
    <Data Name="ConnectedStandbyInProgress">false</Data>
    <Data Name="SystemSleepTransitionsToOn">0</Data>
    <Data Name="CsEntryScenarioInstanceId">0</Data>
    <Data Name="BugcheckInfoFromEFI">true</Data>
  </EventData>
</Event>

Děkuji všem za odpoveď.

zapnul jsem pc a objevilo se selhání Windows 10. V prohlížeči událostí se objevilo...

čili do prohlížeče událostí ve windows ses dostal, píšeš z nich a při novém zapnutí se to už neobjevuje? se s tím smiř.

až kdyby se to opakovalo znamená, že problém trvá.
i prohlížeč událostí poskytne nějaké informace, chce se dívat na události před restartem. ale bsod viewer bývá užitečnější.