Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je možné, že mám plnou paměť?

Zdravím,
prosím vás, asi jsem úplně hloupá, ale mobil mi neustále hlásí, že mám plnou paměť. Poté mi ukáže toto.. Může mi někdo prosím poradit, co sakra mi tam tu paměť může zabírat? (Vím, že využitelných z 16GB je nějak okolo 10GB) Děkuju moc, opravdu si nevím rady.. :'D
(Screenshoty v příloze)

Jak je možné, že máš plnou paměť? Protože tam máš spoustu věcí, U každé položky je tlačítko "spravovat", kde můžeš mimo jiné obsah i vymazat.

Nevím, co je to za mobil, ale mobily některých výrobců si při aktualizaci Androidu stáhnou aktualizaci, která má klidně několik GB a neuklidí ji po sobě. Ty se na ni nedostaneš, protože je to systémový soubor a bez ROOT telefonu ji neodtraníš.

Taky počítej s tím, že několik GB si bere sám Android. Takže kdyř máš úlložiště 16GB, tak k dispozici pro soubory klidně můžeš mít jen polovinu.

Ty se na ni nedostaneš, protože je to systémový soubor a bez ROOT telefonu ji neodtraníš.

Tys to taky moc nečetla, že jo? A rozkliklas ty položky, co konkrétně se tam schovává?
Není v té ikoně ozubeného kola nějaká převolba Vyčištění nebo uvolnění místa?
Pokud chceš podrobnosti, tak se napoj telefonem na PC (přes wi-fi nebo kabelem) a zkontroluj si to "ručně", nejlíp přes nějakého správce souborů, který ukáže i ty skryté položky. Správce souborů bývá i přímo v Androidu...