Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ktera rychlost je pro download

Zdravim. Kdyz budu mit doma pripojeny server na kterem pobezi apache atd... Jakou rychlosti budou lidi stahovat z toho serveru? Rychlosti meho uploadu nebo rychlosti meho downloadu? Diky dik.

Predstav si to ako vodovodnú rúru,... upload je keď do rúrý vodu pumpuješ,... download je keď z rúry vodu "ťaháš"... ak teda na jednom konci vodu "ťahajú" (clienti), tak sever ju musí pumpovať.

Alebo inak:

Ty im odosielaš dáta, oni tie dáta prijmajú.. odosielanie = upload, príjmanie = download.