Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mrtvá zákl. deska?

Zdravím všechny.
Mám problém s PC. Ve středu jsem si chtěl zapnout PC, ale nic se nestalo. Tak jsem otevřel bok skříně, a podíval se. Při 'zapnutí' PC jen blikne LED dioda na desce a větráky sebou jakoby škubnou. Myslel jsem si teda že to bude zdrojem, a tak zkusil nový, bohužel problém přetrvává.
Napadá mě už jen mrtvá deska nebo procesor, nebo mohlo by za to něco jiného? PC byl používanej tak 2 roky, pouze na internet a málokdy na hry.
Díky všem.
----------------------------------------------
PC komponenty:
CPU: Intel I7 920
MB: MSI Eclipse SLI
GPU: MSI r7 360 2gb
RAM: Kingstone 1x4GB 1333Mhz
PSU: Seasonic energy knight 500W, před výměnou nějakej Coolermaster 400W
HDD: WD Blue 500GB

Takto sa to vacsinou prejavuje ked je tam nejaky skrat, takze vsetko odpojit a nechat len MB + CPU a RAM a vyskusat zapnut, ak pojde potom pridat grafiku a znovu skusit, potom postupne dalsie veci. MB najlepsie vyskusat niekde na stole mino case aby sa vylucil skrat na kostru case.

Pokud to nenaběhne ani v té minimální konfiguraci, jak je uvedeno v první odpovědi na tvůj dotaz, tak ještě zkus provést CLEAR CMOS (jumperem na desce nebo vyjmutím baterie). Počítače se zblblým nastavením, které se chovaly jak popisuješ už jsem v minulosti viděl.