Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací ovladače

Ahoj,

mám problém s instalací aktualizace pro AMD. Mám grafiku AMD r9 270. Při aktualizaci přes radeon mně nejde zauktualizovat grafická karta. Dále, když připojím monitor přes HDMI obrazovka problikává - jako při vypínání a zapínání.
Aktuální ovladač nainstalovat nejde - chyba 1603.
Jak tyto dva problémy vyřešit? Možná mám chybu v registrech, windows jsem reinstaloval a problém přetrvává.

Drivers + Support
Error 1603 – A General Error Has Occurred During the Installation of the AMD Software Package
Article Number: GPU-KB1603

RGB IN - propojení mezi monitorem a počítačem. Přes RGB IN monitor nebliká.
Jinak kabely HDMI mám tyto :
AQ KVH, HDMI kabel, 1m koupený před několika dny a momentálně připojený k monitoru
https://www.czc.cz/premiumcord-gold-hdmi-high-speed-ethernet-kabel-zlacene-konektory-3m/177076/produkt koupený před asi 3 lety, u délky si nejsem jistý jestli mám 2/3 metry.
Anténu k televizi jsem vypojil ze zdi. Zatím musím počkat, zda monitor blikat bude.

Proč by anténa začala rušit monitor až po několika letech?

Dik.
- Mohl by jsi uvést verzi tvého BIOS ?
- Nevis-li jak, spust koncosli, muzes pouzt klavesy WIN + R pro spustei prikazového radku a nasledove napsa CMD
Jednou v konsoli vloz|okopiruj nasledujici radek (ktery ti napise, kterou verzi BIOSu vlastnis) :

wmic bios get smbiosbiosversion

* Posledni dostupna verze je Version 2603, nekdy nové verze obsahuji ruzné opravy nebo UPdate micro codu, ktery muze popripade problém odstranit.

[CHIPSET]
W8 : http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/utils/AMD_Chipset_v901.zip?_ga=2.144150901.1756710050.1507406500-566221704.1507406500
ASUS : ovladace|driver : https://www.asus.com/fr/Motherboards/M5A97_R20/HelpDesk_Download/

[VYSTUP]
- Zkousel jsi i jiné vystupy nat tvé grafické karte ? Kuprikladu [DVI] ? Co ta TV, stejny problém pripojeni ?