Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uložená hesla v rozbitém notebooku.

Dobrý den, dnes se mi dosral notebook a jelikož je ještě v záruce tak zítra ho nesu do Alzy na opravu, každopádně to co mě štve tak je, že v něm mám uložená hesla a nelíbí se mi představa, že se mi v tom může někdo hrabat. Tak bych se chtěl zeptat, zda nevíte co s tím? Notebook se nedá ani zapnout, problém bude někde v hardwaru, takže nemám ani možnost promazat disk. Zajímalo by mě, jaká je asi šance, že se v tom opravdu bude někdo šťourat? Vím, je to blbá otázka, ale třeba někdo bude vědět, jestli ti co to opravují mají zakázáno se v tomhle hrabat nebo něco takového.

Většina servisů má v podmínkách pro reklamace,že mají právo na tovární nastavení. Takže .. asi .. pokusí se o recovery,případne disk zformátují. Než to tam poneseš,běž k někomu,kdo tvůj disk vyjme zazálohuje a případně promaže složku "Users".Jejich povinnost to není.