Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Facebook mi neustále blokuje účet, odblokování nikde?!

Zdravím..

Je to už dlouho co jsem si nechal kompletně odstranit facebook účet.. Nyní ale účet potřebuji a tak jsem si založil nový.. Pravé jméno, moje mob. číslo, ..

No, problém je, že jakmile jsem se šel přihlásit na pc, účet mi hned zablokovali a vyžadovali odeslání fotky mé osoby... Ačkoliv nerad, .. poslal jsem ji.. účet mi byl za dva dny odblokován..

Za hodinu se stalo to samé, účet zablokován a zase chtěli fotku.. Zase jsem jí poslal.. druhý den mi účet úplně deaktivovali, proč, to nevím.. Podal jsem přes jejich form odvolání s tím, že po mně chtěli dokonce fotku občanky.. Co to má být za ojeb a sbírání informací? Poslal jsem jí, ale přečmáral část údajů a čísel... Účet mi byl večer obnoven..

Vydrželo to 1 den.. opět zablokován a opět chtějí fotku.. poslal jsem jí a nyní čekám už 3. týden a nic se neděje.. podat odvolání nejde, protože účet není deaktivován, ale zablokován..

Nemůžu si založit nový, protože tam mám zprávy, které potřebuji.. nepřišel jsem ani na to, proč mě to furt tak blokuje.. zkoušel jsem i jiný prohlížeč a i pc.. a nic.. nemůžu nikde najít nějakou formu kontaktu facebooku a jejich stránka s nápovědou stojí za kokot.. Je to mrdka, ale potřebuju se tam dostat.. Neřešil jste někdo stejný problém a nevíte co s tím?

Díky .. fotky v příloze
Lock, tohle je počítačová poradna. Debatovat sám se sebou se dá v Debatách, když to nejde vydržet. (karel)

loading...

Psal, že ho potřebuje. Motivaci bych neřešil (svého času byla taková mánie, že si ho máme založit v práci, než jsem tak učinil, tak to vyšumnělo do ztracena). Také jsem kdysi měl účet, a kdyby jenom jeden (minimálně půl tuctu). Založil jsem ho z popudu bývalých spolužáků a pak právě kvůli různým takovým kravinám. A někde tam budou dosud dřímat, protože jsem ho nemazal. A je fakt, že to na mě takto také zkoušeli, mobil, fotku, doplnit číslo bot, občanku, členský příspěvek, ověřovací SMS (to už si moc vymýšlím) to jsem ignoroval a po nějaké době to vždy zase normálně fungovalo (nevisel jsem na tom, tam nevím, jestli to byl den, týden, nebo jaká doba). Je fakt, že jsem po několika měsících zjistil, že kromě vstupenky do některých diskuzních fór je fb úplně k ničemu a hodně let jsem tam nebyl a asi už ani nebudu.

Před 4 dny mi byl účet opět odblokován.. Dodneška fungoval :)) Dokonce i na PC.. No před hodinou opět zablokován a opět chtějí fotku.. Já to nechápu.. Dal jsem tam i dvoufázové ověření, zabezpečil dle jejich postupu, to už nebude normální.

No jdu zase projet PC MBAM, AdwCleanerem a SAS :/ Někde bude nějaká blecha nebo FB automatice jen hrabe.

To těžko říct mě se od včerejška FB pro změnu drbe,některý fotky/videa nejdou zobrazit ani přehrát a jednou se přihlásím pak to půlku dne stránku vůbec nenajde,pak najednou to jde ale na střídačku jednou ve FF pak v Google,Os čistej tkaže chyba u UPC nebo u FB,ovšem známému to fachá jak má.Tohle je jenom u FB jinak všechno jede jak má,takže buhví co tam maj za bordel a co všechno to dělá.....

Nesouvisi to.

Ja nikdy Facebook nemel, ale protoze se v praci bezne pouziva Messenger, tak jsem byl "donucen" si Facebook poprve v zivote vytvorit a take jsem priblizne co dva tydny zablokovan s oduvodnenim podezrele aktivity.
Nechapu co je podezreleho na tom, ze na Facebook vicemene nechodim a vyuzivam jen Messenger.

Chteji po mne zadani fotky, tak tam hodim fotku plysaka (pokazde tu samou), oni me odblokuji a za 14 dni znova.

Muj nazor, ze maj blbe nastavenyho nejakyho robota, kterej proste tohle dela, protoze neni sance se dostat na Facebooku k zive podpore, tak je to neresitelne.

Nejlepe Facebook nepouzivat, coz bohuzel v praci nedokazu vysvetlit.

Roboti jsou někdy úplně mimo. Povím Vám dávnou příhodu, která se stala na jedné nejmenované vysoké škole. Na jejich diskusním fóru si někdo dovolil kritizovat nějakou zakázku a jeho příspěvek byl zablokován. To je na akademické půdě, kde platí, že kritika čehokoliv je nejenom povolená, ale i vítaná, naprosto nepřípustné a tak dotyčný založil vlákno o cenzuře. Vyjadřovali se k tomu lidé, co mělo s tím co do činění (s fungováním toho fóra) a zjistilo se, že za to mohl robot, který má filtrovat nadávky, a který pochopil slovo "matsushita" (jméno firmy) jako sprosté slovo. Tedy nikoliv cenzura, ale blej robot. Závěrem bylo, že tam je možné napsat klidně h**no (i bez hvězdiček) i horší a sprostější slova, ale název této japonské firmy bez hvězdiček nelze. Takže pak tam pokračovala diskuze ve smyslu jaký smysl má filtr na angické nadávky, na českém diskuzním fóru české vysoké školy (čeština je přece bohatší a jen vrták by nadával anglicky).

Zdá se že si fb neváží jednotlivých zákazníků. To je u firem této velikosti celkem normální navrzdory všem proklamacím (nenakoupíte Vy, a co, máme za Vás tucet na každém prstu).

Božínku, taková lítačka kvůli tupymu faceblbu. Já tam sice účet kvůli jedné slepici co mě k tomu ukecala mám, ale vůbec tam nelozím. Akorát posílají pořád dokola maily že jsem tam dlouho nebyl a o kolik přicházím, je to směšny. Kdyby mě chtěli zablokovat akorát se jim vysměju a vztyčím prostředníček. Kriste pane a ty jim tam posíláš i občanku. Proč jim rovnou nepošleš bankovní karty s nalepenýma pinama? Myslím že k tomu dospěješ

Ono jde spíš o to, že nikoho nezajímá, že jsi takový "nadsamec", že Tě Facebook vlna nesmetla a jsi prostě lepší než Ti, co ho používají..
Jak řekl Redmarx.. Jde především o messenger.. a pokud dostaneš blok na facebook, nemůžeš použít ani messenger.. A bohužel, spousta lidí používá jen messenger a jinak je kontaktovat nelze..

Nejde to takto házet do jednoho pytle. Některé znám některé ne. Jinak lidé co neznám tak snad právě musím s nimi být v kontaktu, abych je poznal. Nikdo nikoho neznal když se narodil ale tím, že byl mezi lidmi, třeba na škole, apod. tak se lidi poznávali a dnes se znají. Český předpoklad je ten, že to že se lidi neznaj slouží i k tomu, aby se lidi napadali. Osobně jsem byl svědkem také toho, kdy došlo na ulici k fyzickému napadení formou střelby ze střelné zbraně na člověka jiným člověkem a když to pak zdůvodňovala ta osoba proč po někom střílela tak uvedla, že právě proto, protože toho člověka neznala. Ten člověk za to neměl jakýkoliv postih ačkoliv došlo k poranění s trvalými následky. Ten člověk co přicházel nešel někoho jakkoliv omezovat ani poškozovat, aj. A šel tam z pozvání jinou osobou a toho člověka nenechali ani nic říct ti, kteří stříleli. Bylo to na veřejném místě na silnici ve městě. Možná právě proto, protože se tím nezabývá nebo na to kašle si to pak ty lidi mohou dovolit.

Chceme mít jistotu, že je váš účet v bezpečí
Nedávno jsme zaznamenali na vašem účtu neobvyklou aktivitu. Odhlásili jsme vás, aby Facebook zůstal bezpečným místem pro vás i ostatní.
Provedeme vás několika kroky, které vám pomůžou se do účtu znovu dostat.

Nahrajte svoji fotku
Nahrajte fotku, na které je dobře vidět váš obličej. Zkontrolujeme ji a pak ji z našich serverů trvale odstraníme.

Momentálně se nemůžete přihlásit.
Jakmile vaši fotku zkontrolujeme, ozveme se vám. Teď budete z bezpečnostních důvodů odhlášeni z Facebooku.

Smejdi.

Nahral jsem tam krokodyla (co tu mam v profilu) a tentokrat nic, oblicej nerozeznan, tak jsem tam nahral svoji photoshopovou profilovku (pres filtry zmenena Grace Park) ze Steamu. Uvidime.

Na WhatsApp mě defakto přinutilo taky okolí si ho nainstalovat do founu,má ho snad každej koho mám v mobilu ale jako si nestěžuju není zasranej reklamama v pohodě se přeposílaj videa atd a dá se i volat (i když signál jak kdy ta kvalita).Skype nevím ale z kompu šel pryč protože stál za vyliž, na founu nevím jak na tom je.....

To si pis, ted se mi to stalo chvili potom co jsem vcera svuj SGS5 preinstaloval z romky The Galaxy Project Android 5.0.1 na LineageOS 14.1 Android 7.1. Pak jsem se vecer prihlasil na Messenger a dnes rano mi hlasila kolegyne v praci, ze jsem ji zmizel z pratel. Takze si myslim, ze to s tim souvisi.

• Smels vzit radci ten iPhone ;-)
* Prervany reklamama, Android 8 vypada slusne, ale iPhone umi uvodni obrazovku, nastaveni etc i nalezato, tak jak to mel WP ktery jsi mel pretim (tusim 640), navic je takovy zivejsi, lépe optimizovany, v rukach se mel novy iPhoneX, na prvni jejich OLED docela slusny.
Hodne lidi ma namitky na ten reproduktor ktery je v casti obrazovky, ale nicemu to nevadi a pri uziti si toho ani clovek nevsimne (bohuzel né vsechny aplikace, hry nejsou na tuto obrazovku optimizované a jsou v 'border'), u Samsung S8 bych mel strach o zadni keramicky kryt..
(ale za 14.5 dobrej kauf)

Přemýšlel jsem o Iphone 7, ale Samsung se mi líbil víc.. iOS je boží, ale on ani ten Android na Samsungu neběží špatně.. a co se Bixby týče, přijde mi lepší, má více práv, může toho udělat víc než Siri.. je s ní větší zábava :D

Jinak jsem zablokován na Facebooku nebyl, .. tak snad už je to v pořádku ;)

• S8 je masakr (Samsung TWiz taky uz v poho) tak aji tak, to je 5'5 palcu ne ? (akorat pro me).
To, kdybys na nem delal benchmark|testy nemohl bys mi pres soukromou poslat vysledky sím pekne?

[TiP] ~ Zkus k romu i GEAR VR, mimo android muzes hrat i PC VR hry, rozliseni zobrazeni mas hodne v pohode (lepsi jak VR pro PS)

▪Soft pro Virtualni realitu :
* Pres USB-C ses v pohode, ale de to i na Wifi kde bych silne doporucil 5GHz.
1) Trinus VR : https://www.trinusvirtualreality.com
2) VRidge (Rift Cat) : https://riftcat.com/vridge

PS : Kdybys chtel tvou S8 vymenit za mou A5 klidne rekni myslim ze se domluvime :-D

Samsung Gear VR s ovladačem mi Alza přivalí zítra odpoledne :P Nikdy jsem VR nezkoušel, tak jsem dost natěšený a i proto jsem nesáhl po starší levnější S7 Edge, ale po S8 s vyšším rozlišením. A jelikož jsem chlap, tak musím zkusit taky jak vypadá porno VR :D :D :D

Bude Ti stačit AnTuTu? (v příloze)

Jinak dík za odkaz.. Mám na steamu Elite Dangerous, to určitě budu muset zkusit!!

Jsem chlap tak ..

[TiP] ~ PORNHUB, v menu je i moznost stahnout APP (bezreklam)
• PORNHUB na stahnuti : https://fr.pornhub.com/apps/android.
*Takova normalni APP, zbytek co tak na netu najdes jsou vetsinou APPky se skodlivim kodem, tak bud opatrny.

PS : Ano diky, zprava s vysleky "Benchmarku" mi dosla, dekuji za rozdeleni se.

[::!::]DULEZITE : V aplikacich VR musis nejdrive stahnou Google VR ale ten ma v profilu VR svuj CARTON VR|CardBoard ten musis zmenit pomoci QR codu na svuj.
1) Service RV Google : Servis VR GOOGLE
2) Google Card@Board : CARDBOARD
* S8 ma tusim uz i predinstalovanej Samsung VR.

• Po prvim spusteni Google Vr, Budé chtit po tobe, aby jsi oskenoval [QR] code tvych VR bryli, jenze Gear VR ho na krabici nema, tak oskenuj nasledujici cod :
[80445-gear-vr-2016-qr-code-from-sites-jpg]

[Muze se hodit] ~https://vr.google.com/cardboard/viewerprofilegenerator/
[80446-colabgoo-png]

Po 24 hodinach od nahrani fotky:

Momentálně se nemůžete přihlásit
Jakmile vaši fotku zkontrolujeme, ozveme se vám. Teď budete z bezpečnostních důvodů odhlášeni z Facebooku.

Odpojenej uz jsem asi 36 hodin. Zuckerberg je debil!!!

Jinak to v praci vypada na dohodu na WhatsApp. Facebook muze jit treba do prdele. :-)

Presne tak, bylo by lepsich veci, ale nikdo je nepouziva. Whatsapp byl v praci pruchozi a snad me nebude blokovat narozdil od Messengeru.

Napriklad byl uplne skvelej Jabber (mnohem lepsi obdoba ICQ), ale byl jsem tam sam, nemel jsem si s kym psat a nakonec jsem ho zrusil. :-/

Napriklad byl uplne skvelej Jabber (mnohem lepsi obdoba ICQ), ale byl jsem tam sam, nemel jsem si s kym psat a nakonec jsem ho zrusil.

Prave preto existovali multi-protocol messengery ako Miranda, Trillian, Pidgin - tie by mali podporovat aj FB, ale vzhladom na to, ze sa bavime o blokovani samotneho FB uctu, tak je to aj tak nahovno.

Ne, ne, jedna vec je multiprokol klient jako je Pidgin a druha vec je brana, ktera umi multiprotokolove preposilani zprav. Vysvetlim:

Karel ma ICQ klienta jen pro ICQ a ICQ cislo, Tomas ma Pidgin multiprotokoloveho klienta (Jabber + ICQ + ...) a Jabber jmeno.
Karel chce poslat Tomasovi zpravu, ale nema jak.
Tomas chce poslat Karlovi zpravu, ale nema kam.

Karel situaci resit nedokaze a nikdy se s Tomasem nespoji.
Tomas musi zjistit, zda jeho Jabber poskytovatel podporuje ICQ branu a potom muze pres tuto branu poslat zpravu z Jabbera na ICQ.
(Tomas si muze zridit i ICQ cislo a nadale pouzivat Pidgina, ale k tomu pozdeji.)

Je teda Tomas ve vyhodnejsi pozici, ale ne kvuli multiprotokolovemu klientu, ale diky tomu, ze Jabber podporuje i brany do jinych siti. Nicmene ma to spoustu omezeni a k oboustranne komunikaci to stejne pouzivat nejde, takze nakonec to stejne chlapci budou muset vyresit pres nejaky jiny typ spojeni a domluvit se na pouzivani ICQ nebo Jabberu obema.

A pred lety bylo prave ICQ to co vyhravalo na plne care, protoze obvykle ICQ mel Karel (ICQ klient), David (Miranda), Jirka (Pidgin), Helena (ICQ klient) a Tomas byl ze skupiny jedinny s Jabberem a musel se proste prizpusobit.

---

Na tomto miste je myslim zajimave zjisteni, ze dnes je situace dalo by se rict horsi, protoze Facebook Messenger zabil vsechny tyto sluzby typu ICQ, Jabber a navic Facebook aktivne blokuje nekterym lidem pristup, tudiz napriklad v nasi skupine je Jirka postizen zablokovanim Facebookem a tim ze skupiny vypadava a s ostatnimi uz se nespoji.

(Tomas si muze zridit i ICQ cislo a nadale pouzivat Pidgina, ale k tomu pozdeji.)

Vsak takto to bolo myslene, si si v nom mohol rychlo prepnut ci budes komunikovat cez ICQ, Jabber, FB atd. (samozrejme podmienkou bolo mat vsade vytvorene svoje "ucty")

Podle mých zkušeností je rozšířenější Viber než WhatsApp a také může/mohl být na více zařízeních najednou, včetně PC. Na rozdíl od WhatsAppu uměl hned od začátku hlasové hovory a videohovory, ale stejně jako WhatsApp neuměl šifrování. Od zavedení šifrování přestal fungovat PC klient (alespoň u mě) a aktivace na novém zařízení vypne Viber na starém zařízení. U stávajících instalací ale Viber funguje paralelně, což je pro mě nevysvětlitelný paradox. Telegram umí šifrování hned od začátku, umí skupiny, nyní umí i hovory, ale neumí videohovory. Kvůli šifrování a odmítnutí spolupráce se státními orgány jej chtějí blokovat v Rusku a dalších státech s podobným režimem ala vůdce a strana mají vždy pravdu.

Tak update mého případu - stejné jako u Essencia

zadal jsem telefonní číslo (z anonymní simky která se dá od operátora získat zdarma) a účet odblokován. Přidal jsem si pár lidí na novým účtu, které znám a bum, účet z bezpečnostního důvodu zablokován a ať pošlu detailní fotku obličeje (no chvíli jsem uvažoval že vyhledám na googlu nějakou chlupatou (_!_) - no nakonec jsem jim poslal fotku obličeje nějakýho týpka co mi google vyplivl, tak počkám, kdy účet odblokujou).

Fakt by mě zajímalo, kdo jim toho bota naprogramoval, když blokuje "podezřelou aktivitu" -> přidávání pár kamarádů, když máte nový účet -> fakt prapodivný, proč by někdo, kdo si založí účet na facebooku si měl někoho přidávat do přátel že? (sarkasmus).

Hlavně že žijem v době, kdy je AI na vzestupu a chytřejší než kdy dřív, Zuckerbitch a spol. ji už prej pár let testujou - tak určitěěě, takovouhle umělou demenci neměly ani hry z 90' let.

Jak tu mam ten avatar toho krokodyla, tak ta fotka mi dvakrat prosla a poprve odblokovali za dva dny, podruhe za tri dny.

Ted mi to potreti napsalo, ze na fotce neni oblicej k rozpoznani, zrejme vylepsili algoritmus a odblokovani pres oblicej jedne asiatky trvalo tyden!

Precti si zpravicku o Youtube, Facebook je na stejne urovni.

Podle mého to bude pořád dokola, maj zaměřenou tvojí IP adresu a prostě jim to vygeneruje čípovinu a automaticky blokne po čase.S tou fotkou hovadina č 1, já tam mám takovou že je poznat kulový a na druhou kreslenej ksicht ,prostě tam může bejt co chce.Jedině tam je ještě nějaká dvojitá ochrana při přihlášení tak s v tom pošťourat.Teď jsem zkoušel x prohlížečů místo FF a na meilu asi dvacetkrát někdo se napojil na váš účet bla bla a taky se nic nebloklo...a nebo za to může Putin.:-D

Tězko maj zaměřenou Ajpinu, tuhle sračku to dělá ikdyž jedu přes mobilní data..
Možná právě kvůli té profilové fotce (mám tam kreslený avatar) má jejich bot problém.
Nejvíc mě dojímaj ty kecy že to dělaj kvůli mé bezpečnosti, no začínám tomu i věřit, protože dělaj vše proto abych FB už nepoužíval :puff:

Já sem dělal druhej profil kvůli banování abych se tam dostal,tam jsem dal něco podobnýho,ale jsou tam i profily kde není vůbec nic (není to ani povinný) a taky fungujou.Akorát dřív mě tam ca 3x s rozestupem skočilo při přihlášení abych identifikoval přátele na fotkách jinak mě to nepustilo dál a taky to vyskočilo z ničeho nic,prostě testujou za provozu.....Blbý je že FB používá 99% uživatelů,přitom jsou alternativy jenže tam je minimum uživatelů co mě postoval kámoš,s tím že když se tam přihlásím budem tam dva z těch co se takhle známe.:-D

Ja mam na Facebooku normalne svoji fotku jako profilovku, takze opravdu nemuze byt nejak tezke ani pro robota zjistit, ze profilovka na facebooku je "malinko" jina nez krokodylek.

A jestli je zarostlymu pomalu ctyricatnikovi podobna tahle holcina, co prosla posledne, nechci si fandit, ale pochybuju. :-)

[8b3aa6efed50ab62aeed98ac48751862.jpg]

Chceme mít jistotu, že je váš účet v bezpečí
Nedávno jsme zaznamenali na vašem účtu neobvyklou aktivitu. Odhlásili jsme vás, aby Facebook zůstal bezpečným místem pro vás i ostatní.
Provedeme vás několika kroky, které vám pomůžou se do účtu znovu dostat.

No a jděte mi doprdele.. :D Už mě serou, dementi..

varuji chodit na facebook jinak než přes webový prohlížeč (a nebo mbasic.facbeook.com, ten je skoro bez nebezpečí, stačí jen blokovat iframe a nutné je čistit linky),, protože jedině tam lze blokátorem (ublock) blokované nesmyslené bonzovací šmírovací requesty. V aplikaci není jak...

Otázka pro experty: ... nebo je cesta, jak v blokovat aplikaci https komunikaci? tipuji, že facebook appka nepoužívá vlastní HTTP/SSL/IP/TCP stack, takže hypoteticky by tam šlo blokovat, logovat nebo měnit jednotlivé příchozí a odchozí prvky https komunikace.

Chceme mít jistotu, že je váš účet v bezpečí
Nedávno jsme zaznamenali na vašem účtu neobvyklou aktivitu. Odhlásili jsme vás, aby Facebook zůstal bezpečným místem pro vás i ostatní.
Provedeme vás několika kroky, které vám pomůžou se do účtu znovu dostat.

taky po přihlášení na více zařízeních iPhone X iPhone 8 plus na tabletu a v PC, odhlásil sem všechny relace a stejně po odblokování zas blok a zase chtěli fotku tak sem nahrál první co vyplivnul google a účet odblokovali :D :D nevím co ještě chtějí fotky všech zařízení že jsou moje i s fakturama :D prostě se přihlašuju i na jakoukoliv wi-fi když jezdím po poruchách na el. vedení :D ted sem zvědav za jak dlouho mě zase pro neobvyklou aktivitu bloknou :D :D

ale už mě s tím serou 50x posílat fotku

Protože jste nikdy ten profil nepotřeboval nebo jste na něm řešil něco o čem bylo víc než jasné, že tou činností nějakého výsledku nedosáhnete.
Pokud budete na Facebooku dělat věci, které mají hlavu a patu ale nikoho nepoškozují tak vám ho bloknou. Pokud budete na něm dělat takzvaně "tlachat o ničem" a budete to dělat mnoho let tak vám Facebook nechaj a nechají vám i Fake účty o kterých ví, ale protože jste splnil předchozí bod tak vám je nechaj, abyste se v rámci vašeho ega cítil být někým, že máte něco a vy jste jednička a ostatní jsou ty hajzlové a ještě jsou to odpad společnosti, protože si neustále stěžují na to, že jim někdo něco krade. V praxi zkrze tento "trend" pak ten co tohel právě dělá si to může dovolit, protože pak vy nebo ty lidi, kteří "mají" nepomohou těm kteří "nemají" a ti co nemají nemají jak se bránit... V konečném důsledku je pak skupina lidí, co Facebook má i když ho nepotřebuje. A pak skupina lidí, která Facebook potřebuje minimálně k tomu, aby mohli přežít a dost často jsou i v ohrožení života (být v kontaktu s lidmi, firmami, policií, aj. mít přístup k informacím, nebo i jen být s rodinou v kontaktu pokud jejich fungování bude mít hlavu a patu). A potichounku a pomalounku se tento jev prohlubuje. Jsou i případy, kdy zemře někdo, protože se nedostal na sociální sítě a nemohl být v kontaktu s lidmi. Z toho o čem vím se tímto způsobem dostalo na ulici více než 72 bezdomovců v našem městě v období sedmi let kde se jim ostatní akorát vysmívali a Facebook jako službu podcenili nebo vycházeli z toho, že "vždyť je to jen blbej Facebook". Úplně ztratili lidi pojem o tom, že Facebook je nějaký prostor pro lidi co třeba jsou postižený, nebo blbě vypadaj nějak v tomto "systému" obstát. Minimálně na úrovni mít možnost napsat třeba kámošovi "Půjdeš dneska ven?". Stát na to kašle a sami úředníci se těm lidem akorát spíš vysmívaj když se to právě řešit s Facebookem nedá a snaží se to někdo řešit i úřední cestou.

nádherná slohovka, samé perly.

Jsou i případy, kdy zemře někdo, protože se nedostal na sociální sítě a nemohl být v kontaktu s lidmi.

to je snad dobře, ne? co s úplně zbytečnými lidmi. jinak pro trotly je tu ještě bkontaktě.

a ty používáš facebook pro kontakt s firmami a policií? na facebooku hledáš "informace"? doma všichni zdrávi?
už se nedivím, že po sobě v liberci střílíte, dokonce že s tím vždycky počkají až přijdeš.

Nezřídí, protože ten co neválčí je vyloučen nebo rovnou zavražděn za to, že není dost soutěživý a takové lidi tržní systém nepotřebuje.

Ten člověk který je takto vražděn nemusí něco zlého provést. Děje se tak už dlouho akorát v různých úrovních. Když vás zrovna nevraždí, tak se na vás a především na vaše okolí brilantně usmívá a oblbuje lidi (přetahuje na svou stranu), abyste na to nepřišel nebo přišel za déle a až na to přijdete tak abyste na to byl sám a nemohl s tím nic udělat a ani mít jak přežít. I někteří členové u státní policie slouží k tomuto účelu jen jako nástroj.

A vy přemýšlíte? Je to rychlejší a mnohdy i efektivnější. Na co psát někomu ať z přátel nebo úředníků dopisy s vyřízením do "30ti dnů" když mi na to může odepsat rovnou? To samé přátelé. nebo vy snad s nimi ještě píšete klasickou poštou že tu hned vyčítáte, že to někdo používá. Máte s tím co za problém?

Jinak nejedná se jen o naše město. Ke krádežím a vraždám dochází všude. Kdybyste nebyl až tolik idiot, tak byste zjistil, že právě o cca 90% trestných činů se ani neví, protože se včas nedostanou kam maj, aj. A kdybyste nebyl ještě větší idiot, tak byste zjistil, že se to může stát kdykoliv i vám. Sami ti co trestnou činnost dělaj, kradou, vraždí, apod. tak k tomu výrazně přispívá to, že dopředu ví, že si to mohou dovolit. Nebudou mít z toho postihy, apod. Člověk nemá ani jak informovat, případně když jste u něčeho tak chtěj poslat fotku na mail se čeká jak je rok dlouhej, apod. A ne každý má třeba v mobilu mail klienta ale Facebook je Plus když se někde něco podělá tak se to snaží hodit na toho občana, že včas neinformoval, apod.

Já ho nyní nepoužívám, mám ho blokovaný, protože to, že ho mám nevyhovovalo některým politikům (dříve), nyní do toho tolik nevidím, takže můžu jen spekulovat co se děje. Jinak původně jsem ho používal pro informace, apod. Prakticky většina firem včetně státní správy přesunula své info na Facebook, je to levnější a funguje to dynamicky. Například u otevíracích otevírací doby lze stanovit výjimky jako státní svátky nebo určit dle kalendáře (akcí, dovolených), aj. Nemusí se tedy subjekt o cokoliv starat i několik let a funguje to celkem spolehlivě.

Ty lidi nejsou zbytečný, spíš naopak. Většinou se jedná o lidi co jsou bezdomovci neboze sociálně sslabších rodin, kteří se pohybují víc na ulici než někde v kancelářích mezi čtyřmi zdmi. Člověk "z kanclu" když jednou vidí vraždu za 14 let, tak si myslí, že se vraždí 1x za 14 let a považuje to za náhodu, že se něco takového stalo. Člověk, co se pohybuje na ulici ví, že k úmrtí na pozemku OC dojde 3-7x denně, pokud ho z toho OC nevyhodní ochranka a alespoň ví že se to děje, když to nikdo neřeší tak začne zjišťovat i jak se to děje, ví konkrétní lidi, kteří vraždí, ví jak se vraždí tak, že to může procházet těm lidem i několik desítek let a taky ví jak oblbovat policii, aby z toho nebyl průser a může se to přes ně legalizovat. I mnoho let. Paradoxně když to nahlašuje, tak to nikdo neřeší a nikomu to ani nevadí.. nemá v podstatě ani komu, protože těch "v kanclu", nebo někde ve fabrice je většina a vystačí si veřit jakému si obecnému dojmu a statistikám, které dělají také lidi "v kanclích", apod. V podsatět z toho co tu zastáváte a jak se zde projevujete tak pokud to bude někdo číct, tak ví, že si může dovolit někoho zabít, protože to znevažujete... Nebo se snažíte vysmívat. Proto třeba vy vidíte nebo můžete vidět jednu vraždu za 14 let a já 3-7 vražd za den. V obou případech jak vy tak ani já s tím cokoliv neuděláme aby se to nedělo. Vy jste ohledně toho příliš línej a já jsem ohledně toho příliš aktivní a tím kdo s tím něco udělat může se upřednostňuje spíše pracovat s lidmi tak, aby se na to nepřišlo nebo i ty vraždit. A na vás se jen každý bude brilatně usmívat a slibovat dokud to nezačnete vidět častěji nebo dokud vás taky někdo nezastřelí ať náhodou nebo záměrně kde již "stěžovatel" také nebude a bude se to dít akorát dál. To, že někomu je zrušen Facebook je právě i v situaci kdy o tom víte, nebo se to snažíte nějak řešit. Případně to má souvislost s lidmi, kteří toto dělají (kteří vraždí). Zablokovat/zrušit někomu plánovaně Facebook není jakýkoliv problém. Stačí vám domluvit se s minimálně třemi lidmi (optimálně 6 a více), kteří Facebook mají a můžete někomu trvale zničit Facebook aniž by něco provedl (aniž by porušoval zásady komunity Facebooku). Stačí jen těm lidem říct, aby dali ten profil nahlásit a udělali to třeba každý druhý měsíc a něco jim slíbit a klidně se pak na ně vykašlat až vám ho zruší. Nic není oficiální z toho co dělaj ale oficiálně je vám Facebook zablokován, trvale, nebo zrušen. Podobným způsobem se dá klidně i vraždit (tam zase rozhoduje takzvaně "rozdělení odpovědnosti", k čemuž se provokují výběrově lidi o kterých je známo, že jsou cholerici, apod. Ten kdo "vraždí" tak toho nikdo nikdy nedostane, problémy má pak ten co "vraždí" a ne ten kdo toho člověka vraždit "donutil". Neděje se to občas ale děje se to furt i několik let v kuse. A lze k tomu stejným způsobem zneužívat i některé členy policie, přes které tyto vraždy lze tímto způsobem legalizovat. bez jakéhokoliv limitu. Ani smrt toho člověka není limit, aby se to nedělo.

Jo, čekají na každého kdo to co dělá má hlavu a patu a dosáhl by nějakého výsledku. Nemusíte nic ani porušovat nebo narušovat. Pouze stačí, že ví, že jednáte správně. Paradoxně, když budete jednat správně a legálně tak vám hrozí to, že vás někdo zastřelí mnohem více, než když budete vraždit, loupit, unášet lidi a to vše na ulici na veřejnosti přímo mezi lidmi za bílého dne... na autobusové zastávce, na terminálu MHD, nebo někde po cestě a ve vašem okolí (přátelé) to bude vědět i zhruba stejné množství lidí. Ten kdo "vraždí", aj. je ještě i v práci povýšen. Ten kdo jedná správně a legálně skončí na ulici. Není to ani výjimka ale pravidlo. Tak je to tu nastaveno. Pokud se vám to nelíbí nebo tomu nevěříte, časem si to můžete ověřit sám, stačí nesedět na zadku a nebuzerovat lidi přes internet ale na něčem ne špatném si dělat. Nemusíte nikoho ani vytočit ani být s kýmkoliv v kontaktu aby to lidi začali dělat. Aby začali vraždit klidně i v masovém měřítku. Dost často je to spjaté i s politickými aktivitami (proto masově), aplikuje se stejné jednání na více lidí. Počet není jakkoliv omezen a pokud někdo někoho jakkoliv omezuje, tak dostávají za to ještě výhody než postihy.

Dík za názor na slohovku ačkoliv asi trochu ironický. Ono když by se to nedělo tak by ta "slohovka" ani nebyla. Chtěl bych se věnovat myslím si zajímavějším věcem, než řešit nebo sledovat masové vyvražďování obyvatel. A řešit blbce ať na internetu nebo na ulici, kteří provokují až vraždí už jen z recese a klidně i opakovaně (aniž by vůbec ty lidi znali, v ČR i to, že někdo někoho nezná projde jako důvod, proč jste někoho zavraždil).

sis spletl fórum, tady nejsi na zpovědnici. babské žvásty a paranoidní kecy si nechej na socky, nebo pro svůj kroužek alzheimerovců.
důchodový věk ani nedokončené vzdělání není pro tupost omluvou.

až budeš řešit proč ti nejde připojení na nějaký web, stav se.
ale tvoje vyprávěnky co se u vás na facebooku ví a neví a bláboly co by se mohlo, to si schovej pro idioty sobě rovné.

Reaguji na dané téma a co ho tvoří. Člověk přispívající původní téma si pokud to nevíte neví rady a chtěl poradit s tím proč je mu bezdůvodně rušen respektive blokován Facebook účet. Ve spolupráci s policií se snažím tyto a nejen tyto věci řešit. Kde určitou část tvoří někteří z vás právě těmto podobným přístupům, aj. O čemž následně informuji některé pracovníky státní správy a v případě fyzického napadení i další složky. Případně předávám informace lidem, kteří neví a sám se v této oblasti snažím zjistit víc.

Pokud s tím máte nějaký problém a budete ve vašem veřejném navážení se do mne pokračovat mohu vás na další sezení s pracovníky státní správy přidat na seznam také a vysvětlujte si váš postoj někomu jinému a ne mě. Já pouze reaguji na to co se v okolí děje. Pokud vám to z nějakého důvodu vadí tak to reklamujte u toho kdo toto způsobuje a ne u mě. Já to pouze popisuji a nedělám to plus snažím se to nějak řešit. Pokud k danému tématu nemáte co říct ve směru řešení dané problematiky tak se prosím nevyjadřujte. Nacházíte se na veřejném místě s možností vašeho dohledání ačkoliv na internetu. Tímto vám to oznamuji. Budete-li ve vašem jednání pokračovat nebudu to již řešit s vámi.

dedivejte se na mou cestinu ja si mislim 1 vec nekdo kdo nas chce dostat pric facebooku a tak nahlasi bud otravujete nebo falesni profil nebi mate spaw a nebo virus ve fotka i dis jsou ciste fotky neco si dicky najde jak nemoznit zivot to je jecinou bivali kamaradi keri delaji radi problemi me to dela 1 byvali kamos kerej se me sti tim hle spusobem jo mimocodem su dizratik a dizlektik i dis pisu nekomu facebook neumi cesky a naky slova muzou anglictine znamenat naky porusovani pravidel dekuji za pochopeni

to je pletesi hacky a carky a plete si pismena i dis se ucis stej nak se nanaucis asi nevis vse jaky jsou nemoce je to normalni vec jeto jecinou keri jsou silne nedoneseni asi u 6 as 7 mesicu to je na prosto normalni neni to nova choroba ale spoustu stara nemoc je to normalni vec dizlektik nak tak se to asi pise a bes doktorovi oni ti to visvetlijou co to vrealu je

skuste tohle jesi nekdo minulosti nehecknul email a router a ja si mislim nidko to dela jak me byvali kamarat akorat nevim jak se kranit tomu ja mam stejnej problem ale nevim co take delat

https://haveibeenpwned.com

https://www.f-secure.com/en/web/home_global/router-checker

Problém není v tom, že by člověk chtěl mít něco společného s Facebookem, ale Facebook určuje jakýsi trend, kdy sám přes "trendy", nebo i potřebu registrací na některých serverech a i oficiálních službách nutí založit účet. Pokud ten člověk nemá účet Facebooku nemůže a nesmí používat i další služby na tom založené. Mě osobně jen kvůli blokaci účtu zrušili i MojeID, protože jeden zz ověřovacích "kanálů" přestal být aktivní. Půlka věcí kde se používá MojeID jsou státní služby, jako přístup do knihoven, aj... A to v celosvětovém měřítku. Pokud jste student tak můžete jít rovnou spáchat sebevraždu. Ne kvůli jakési "sociální" závislosti na Facebooku, ale protože se strhne lavinový efekt ohledně služeb. Ten problém je u lidí a ne anitak u služeb jakože technicky, protože když třeba někam příjdete a řeknete, že vám někde něco někdo zablokoval, tak místo, aby vám s tím úředník pomohl nebo něco umožnil (jinde vzali, tam vám dali) tak vás zablokuje taky už jen protože vás někde někdo zablokoval někdo jinej a nic ho nezajímá. To, že to z vás vytáhl bere jako návod cé má udělat taky než aby proti tomu nějak "čelil". I když to jsou věci na které máte i ze zákona nárok. A tím co děláte tak nic neporušujete ani nenarušujete.

OT:
co na těch účtech vyvádíte? ]:)

Já mám na FB fake účet (jen proto, abych mohl prohlížet jiné účty), bez jakýchkoliv údajů (jen fake nepoužívaný mail), žádný telefon, adresa, fotka, žádné příspěvky. Jen velmi zřídka něco napíšu na několika herně-překladatelských FB stránkách.

Čas od času mi FB napíše, abych vylepšil ("dokončil") svůj profil a přidal si přátelé, čas od času mi nějaké nabízí (buď přátelé od dcery.. která už FB přestala používat) nebo nějaké náhodné nebělochy ::)

Účet mám někdy od roku 2011, bez jakýchkoliv blokací.

Mam to podobne, Facebook jsem si zalozil kvuli Kaktusu (mobilni operator) a mam tam par pratel, kteri tam nahazuji fotky z dovolene a taky sleduju nejake skupiny z chalupy, abych vedel co se ve meste deje. Sam dam tak dva tri prispevky rocne. Nicmene lezl jsem tak jak z mobilu, tak z PC a byl neustale blokovan. Od doby co tam chodim jen z mobilu, to prestalo. Logicky teda tebe, ktery tam chodi pouze z PC z jedne IP adresy se to tykat nemuze. Uvedom si, ze Facebook ucet ma treba polovina vsech lidi na svete a ikdyby se to neopravnene blokovani tykalo jen 1% uzivatelu, tak je to porad extremne mnoho lidi.

Navic na FB ucet mam navazany Messenger. Tou dobou, kdy jsem zakladal FB, tak sel do kopru jak Google Talk, tak Jabber a Messenger je vhodna alternativa. Pro cloveka, ktery povazuje SMS za zastaralou sluzbu a zasadne ji nepouziva, je proste FB Messenger dnes takrka nepostradatelna sluzba. (Vim, ze druha pulka lidi pouziva Whatsapp, ale ja ne, Messenger mi vyhoduje vic. Nakonec FB vlastni oboje a je jen otazkou casu nez obe sluzby konecne propoji.)

Ono nejde o to kolik máte účtů ale o to co na těch účtech vyvádíte. Znal jsem člověka, který měl 8 dalších účtů kam občas chodil. Když se dostal někde do debaty kde reálně mohl něco vyřídit, tak mu zablokovali všech dalších 8.
Stejně tak to mám i já. Když jsem řešil s prominutím blbosti na účtu tak mne nikdo neblokoval. Když jsem si udělal na YouTube kanál a začal streamovat (obrázek s inzercí že někoho hledám a u toho byl aktivní script s aktuálním stavem/přehledem, takže stream). A distribuční odkaz jsem ani nespamoval ale poslal jsem ho do skupiny o cca sedmi mých kamarádech, tak do dvou hodin blokace bez možnosti obnovy účtu.

V praxi se setkávám s tím, že nejde anitak o to kolik máte účtů i když Facebook dělá různé "akce" pro odstraňování účtů ale spíše o to co právě na tom Facebooku řešíte a hlavně, pokud je pravděpodobnost, že tím způsobem kterým to děláte byste toho dosáhl a nemusíte nic porušovat ani narušovat. Prostě to děláte jen jinak než ostatní s výsledkem, že byste reálně nějakého cíle dosáhl a měl danou věc vyřešenou. Z toho co dlouhodobě sleduji na Facebooku tak je to tak vždy. Kdysi jsem byl ve skupině, kde jeden člověk řešil 12 let nějaký problém ohledně IT. Pak jsem mu poradil něco co se standardně v mojí profesi dělá a byl mi do té skupiny zablokován vstup. Ten člověk mi tam jen poděkoval. V té době jsem měl ještě druhý účet se kterým jsem byl v té skupině a když jsem pak analyzoval co se vlastně stalo tak lidi tam začali psát v komentářích "zablokujte tu svini", aj. nenávistné projevy až se tam začali domlouvat, že osloví společně správce té skupiny což udělali a správce mne vykopl aniž bych něco provedl. Podobným způsobem k tomu docházelo až do mého úplného zrušení účtu i nyní. Nikdo to neřeší. Policie se tomu ledatak vysměje a úřady to ignorují. Mimochodem jeden z lidí, kteří mi dříve zrušili účet Facebooku byl i náš aktuální hejtman liberce. Když jsem si chtěl podat stížnost tak na mne byla volána na úřad městká policie pro vykázání z úřadu, která ignorovala to, že tam nic neprovádím, ani nedělám nějaké scény, aj. Což měli ověřeno od všech okolo ale stejně se museli řídit tím co jim řekl člověk s pravomocí. To mělo vyšší hodnotu než to, že si jdu pro formulář. Na dalších místech podobně. Nadřízení hejtmana pak dělali to, že mne na Facebooku blokovali. Dnes je situace taková, že člověk s pravomocí nemá problém oslovovat i státní policii, která rovnou likviduje... akorát našli jakým způsobem lze legálně vraždit a to se děje asi 7 let bez jakéhokoliv omezení. Těžko pak najít v této společnosti prvek, který by toho člověka chránil. Ať je to "jen" účet Facebooku nebo vražda. Sami ti, kteří by chránit měli následuji akorát ty lidi, kteří vraždí.

Možná až nebudete mít ten účet jen na pokec a "fake" věci, tak zjistíte, že jako člověk, kterej fejkuje, tak vám nci nehrozí. Zkuste si však udělat reálně váš profil a zjistíte, že to není ani možné. Ne proto, že byste něco provedl ale proto, protože ostatní také "fejkují" a za toho nenormálního, který zalouží potrestat jste právě vy. V případě Facebooku to je maximálně možná trochu úsměvné. V případě státní moci a ve výsledku reálných mrtvol to už tolik úsměvné není a nejhorší na tom je, že i když po vás venku někdo střílí, nebo někdo někoho unese, aj. tak vám nikdo nepomůže i když je okolo i kolem třista dalších lidí.

14 let účet. Žádný spam, apod. Jednoho dne jsem došel k tomu, že jsem do skupiny dal odkaz na YouTube kanál kde probíhal live stream živý přenos ohledně že někdo někoho hledá (hledání pohřešované osoby). Žádný rasismus, aj. Prostě jen "inzerát" formou live streamu.
Do cca dvou hodin trvalá blokace účtu. Poslal jsem to na Messenger kde bylo ve skupině asi 7 lidí. Ne hajzlové.

Kam se s tím obrátit netuším. Ale tak si říkám, že k čemu byl majitel Facebooku u Evropské komise na koberečku, když Evropská komise je neschopna zajistit, aby to bylo použitelné. Facebook se v dnešní době dá považovat za oficiální službu veřejnosti. Stejně jako je třeba mobilní operátor, apod. Přesto když se člověk s něčím takovým setká, tak není ani s kým to řešit. Policie se vám rovnou akorát tak vysměje. Jinak ten kdo to už bere trochu vážně tak akorát z praxe ví, že se s tím nedá nic udělat, protože se nedá kontaktovat ani někoho e Facebooku kdo má tohl ena starosti což je docela paradox, protože podle statistik na Wikipedii a firmě Facebook má Facebook aktuálně kolem 31 685 tisíc zaměstnanců. Přesto jejich vlastní "zákazník" ani státní úředník nemůže nebo "nesmí"?? Kontaktovat ani jednoho z nich.

Dopadlo to tak, že Facebook píše stále stejnou hlášku ohledně trvalé blokace účtu.
Nové je akorát to, že to samé se mi stalo i na YouTube. Místo aby mi jen dali nějaké napomenutí nebo mi smazali nebo blokovali jen videa tak mi definitovně zrušili kanál. Vysílal jsem na něm stream, že někoho hledám koho nemohu najít. Něco jako když vytisknete na tiskárně když hledáte psa. Tak protože žiji elektronicky tak jsem k tomu využil YouTube stream a streamoval jsem tam video jako inzerát.
Tam mi přišel o tom alespoň e-mail ve kterém oznamují, že jsem porušil zásady komunity YouTube za cituji:

"Your YouTube account has been suspended because we've determined that activity in your account violated our Community Guidelines, which prohibit spam, scams, or commercially deceptive content. Your account is not terminated for claims of copyright infringement.".

Ten účet a videa jsem u nich měl asi 11 let. Mnoho z těchto videí už ani nemám a nemám jak se k nim jinak než na YouTube dostat. Stejně tak jsem měl dané odběry některých dalších kanálů. K tomu také již nemám přístup. Apod.

U YouTube se dá poslat vyplněním formulář pro odvolání ale na tento formulář ani po 14ti dnech nikdo nereaguje. A dostupný je akorát kontakt pro "copyright" a na tom reagují co jsem poslal sem jako citaci.

Ahoj,
zoufale pročítám fora a diskuze a narazila jsem na toto. Lidi, jaká je šance, že Vám ten účet vůbec vrátí? Vy co máte zkušenosti, vrátili Vám ho tedy všem?
15 let používám svůj FB účet a po té době, hle včera... blok. Chvíli před tím jsem si dávala na svůj FB fotografii (selfie) z kina, prostě klasika, šli jsme na film, udělali jsme si selfie (jsou tam jen naše hlavy) - a chvíli na to blok od facebooku že musí prověřit mou identitu. Jako vážně? Po 15ti letech? A za co jako? Napsalo mi to tu tradiční hlášku, že se snaží chránit moje soukromí nebo co (to určitě) a vyžádalo to po mě telefonní číslo. Že tohle ověřování probíhá vím už dlouhodobě, nejde o hackery, hold Facebook tyhle informace (i když nevím na co) vyžaduje - telefon, fotografii, občanku - tudíž jsem si nechala na telefon poslat kód a potvrdila. S poděkováním tedy, že nyní musím ještě nahrát svou fotografii k prověření, zda jsem to já - nahrála jsem tu samou co jsem měla v profilu - a pak tedy že mám vyčkat. Super no a čekat mám jak dlouho? Dva dny? Týden? Měsíc? Na věky? Ano, každý řekne - kašli na facebook - ale co si budeme nalhávat, hold to dneska lidi používají. Ztratila jsem plno kontaktů, včetně rodinných, spolužáků, atd a narovinu, plno těch kontaktů taky v mobilu nemáme a spoleháme hold na ten xichtbuk. Že tam má člověk za těch 15 let kotel osobních fotografií svých, z dovolených a akcí - v mém případě dokonce i uměleckých fotografií (takže k nim mám autorská práva) a tak dále. Fakt bych o tohle všechno nerada přišla. Že je fejsbuk shit víme všichni, ale že se po 15ti letech stane TOHLE a prakticky za NIC, tak to je teda silný kafe. Příčí se mi, že nemohu s nikým lidským komunikovat a vše spravuje nějaký debilní automat fejsbuku, který ví prd. A popravdě, ano jsem nervozní a leze mě na nervy čekat. Mám maminku v nemocnici a s tetou i dalším kusem rodiny jsem mohla takto být ve spojení (popravdě pro všechny je to jednodušší a levnější než vyvolávat furt telefonama, já už mam mobil jen pracovní). Zkrátka jde o princip - ale to je jedno, otázka teď zní JAKA je šance, že ten účet dostanu zpět? Vážně bych nerada o všechno přišla. Nový účet zakládat nebudu, jelikož mi bloknou ihned i ten a ještě bych byla za spammera. Navíc mám strach i z toho že naši IP adresu má stejnou více lokalit ve celém okruhu města (městský místní internet, hold nedá se svítit).

Za chvíli budou vyžadovat i tělesné míry a pravidelné denní převážení se. Přijde mi absurdní podvolovat se těm jejich požadavkům a např. někam do USA posílat sken občanského průkazu. Nejlepší bude začít žít normálně a na nějaký FB hodit bobika.
Je to jen manipulace s lidmi, vytváření závislostí a parazitování na lidech. Jsou lepší způsoby a přístupy k lidem, setkávání se s nimi osobně...
Člověk si v takových manipulačních manýrech připadá jak internetový prostitut. Tak to zkuste přehodnotit a uvidíte, že člověk má rázem jen pár opravdových přátel, které stejně pozná v pravém světle až když nastane krizová situace a ti skuteční přátelé mu podají pomocnou ruku.
Fascinuje mě, jak si lidé nechrání své soukromí a neváží si ho.

Heled, to co píšeš je pravda. Nicméně, téma není o tom, kdo má jaký názor na xichtbuk, ale ptala jsem se jak to u lidí dopadlo, na jejich zkušenosti.

Hold plno lidí fejsbuk používá, je to tak. Plno lidí využívá i messenger, se spoustou lidí se bohužel třeba já osobně ani setkávat nemohu (například moje sestřenice s manželem se odstěhovali do Austrálie) - jediný kontakt který máme je bohužel takto, mobil do Austrálie vážně provolávat nebudu. To je jen pro příklad. Takže ano, ačkoliv mě tohle nehorázně kaká a je mi proti srsti posílat někam občanku (zatím ji po mě nechtěli takže jsem jim nic neposílala) tak přijít o 15 let všeho taky asi uplně nechci. Kor o ty umělecké záležitosti a stránku, kterou jsem spravovala. Proto tedy prosím zpět k tématu, zajímají mě zkušenosti jak to u lidí co měli blok dopadlo :)

Ono i kdyby tu bylo i 500 větví tak s tím asi nikdo kdo má ty možnosti nic neudělá.

Jinak ještě je tu jeden problém. Když si člověk pořídí smartphone tak je v něm jsou velmi často předinstalovány aplikace Facebook a Messenger (YouTube, aj.). A ty aplikace většinou není možné odinstalovat. Na novějších telefonech už nefunguje ani je zakázat (šedá položka). Pak si říkám k čemu pak výrobci telefonů (nebo kdo to tam předinstalovává) nutí lidem tyto aplikace bez možnosti je odinstalovat, když vlastně mají tito uživatelé je zakázáno používat?

Vadí mi to proto, protože když si nechám vypsat aplikace v telefonu a jejich velikosti, tak Facebook a Messenger (počítáno zvlášť) zabírají v paměti telefonu minimálně 95x větší místo než hned další největší aplikace (mimo systémové aplikace Google Play). Přitom rozdíl mezi velikostí když si porovnám nějaký telefon kd eje rozdíl pouze v jeho kapacitě, s kapacitou třeba 16GB paměti a telefon s kapacitou 32GB. Spočítám rozdíl ceny a spočítám kolik zabírá Facebook, Messenger a další předinstalované aplikace vyžadující přístup přes účet tak se dostávám na částku kolem 300,- až 500,- Kč jen za to, že mi tam ty aplikace v telefonu leží a nesmím nebo mám zakázáno je použít nebo odinstalovat. A to nepočítám ještě užitnou hodnotu, která bývá v průměru trojnásobek uvedené částky ročně. Pokud mi je blokován Facebook měl bych tedy po těchto výpočtech dostávat ročně zhruba 3600,- až 6000,- Kč (plus 300,- až 500,- Kč jednorázově). Protože to je částka o kterou jen tím, že mi je blokováno tuto aplikaci (která nejde odinstalovat) použít jsem okrádán. (mimojiné nesmím ačkoliv na to mám právo, aby mi nebyli zobrazovány reklamy na Facebook: reklama v tisku, billboardech, TV, aj.).

Zvláštní, že přihlášení i registrace na Facebook jsou blokovány ale příval reklamy na Facebook mi může být vnucován a doslova jím musím být bombardován ačkoliv s ním nesouhlasím. Denní počet reklamy na Facebook za den když to sečtu je v průměru 385x denně. (analýzu jsem prováděl 14dní a počítám do toho formu: z ostatních internetových stránek, včetně "sociálního tlačítka" s modrým "F" znakem Facebooku umístěných na webových stránkách, v aplikacích, na vizitkách uvedeno jako kontakt. Dále odkazy, které někdo zaslal na doménu facebooku. Dále reklamu v tiskovinách, TV a billboardech, reklamu na internetu. Průměr byl vypočítán z celkového počtu zobrazení reklamy a vydělen počtem dnů kdy jsem to analyzoval.).

Když mi tedy Facebook blokuje přihlásit se k účtu a registraci nového a evidentně mě tam tedy nechce, proč mi tedy nemůže někdo zablokovat také to, aby mi 385x denně před nosem nezobrazovaly směry/reklamy na Facebook když toto nechci tedy po zkušenostech s Facebookem zase já? Nesouhlasím s tím, aby se mi zobrazovala 385x denně reklama na Facebooku. Kam si mohu podat tento požadavek? Facebook si nemusel podávat požadavek, abych se tam nedostal nikam a může tak učinit ze své vlastní libovůle bez jakéhokoli omezení. Mohu tedy z vlastní libovůle a bez jakéhokoli omezení zlikvidovat billboard, kde je reklama na Facebook, nebo zlikvidovat (vystříhnout) z tiskoviny v obchodě logo Facebooku? Když bude reklama v TV tak dojít do TV a zablokovat jim používat reklamní zařízení, které vysílá tuto reklamu nebo jim zamezit vysílání v době kdy bude reklama na Facebook, aj.? Jakýkoliv úřad včetně ombudsmana nekoná v těchto věcech (blokace služby na internetu) (a ani nereagují v zákonné 30-ti denní lhůtě na reakci formou e-mailu ačkoliv reaguje automat, že byla stížnost přijata ale když je jim napsáno podruhé tak jen přijde oznámení o tom, že e-mail byl označen jako spam). Proč úřady v ČR nepovažují internetové služby za služby jako je například účet u mobilního operátora, aj.? Přes účet Operátora probíhá komunikace na což se vztahuje telekomunikační zákon. Přes účet Messengeru/Facebooku probíhá také komunikace a mnohdy se stejným zařízením jako přes mobil včetně sítě operátora (akorát datové), přesto se na to telekomunikační zákon asi nevztahuje? Nebo jak to je.

No vidíte, a lidé to dobrovolně podstupují a ještě tím žijí. Co je nejhorší, často si tím řeší nějaké splíny a vztahové záležitosti. Většina bohužel není schopná použít své "racio" a stává se dobrovolnou onucí. Pro slabší a závislé jedince je možné řešení pomocí zde https://www.bohnice.cz/
To co píšete jsou vaše úvahy, které nikoho nezajímají. Je to s vámi myšleno dobře, upřímně, chtějí vaše dobro a vaše peníze. Tak si to pamatujte! ;-)

Ještě doplním k TV, i když to není předmětem řešení. Televize v podstatě slouží k vysílání nekonečných smyček pásem reklam. Typicky komerční televize jako je u nás běžně konzumovaná Nova a Prima. Za odměnu pak pouští fragmenty filmů. 90 minutový film vysílají klidně 150 minut, mnohokrát rozkouskovaný. Je možné, že to vítají prostatici. Nejlepší obranou je ignorovat takové parazity, kteří lidem kradou to nejcennější a tím je životní čas.

Jen protože to nepopisuji na komerční úrovni neznamená, že to co píšu je blábol.
Chcete-li tak jednat a máte na to tak můžem.

Facebook je pouze prostor stejně jako jiná místa fungující na nebo ve veřejném prostoru. Vstup do této služby je udělen všem veřejně a vyšší možnosti jako vyjadřovat se, reagovat, a mít vlastní "profil" jen autorizovaným/registrovaným lidem. Co na tom lidé dělají je předmětem toho co definuje "sociální síť" a dalo by se přirovnat členství ve veřejném klubu, kde se nevybírají peníze od jednotlivých členů ale na základě "klubových reklam" poskytovaných jeho členům.

Podobným způsobem funguje registrace a fungování bonusových karet v prostorech prodejen. Nebo i jen samotná návštěva obchodního centra.
Ve všech případech je na těch lidech co tam budou dělat zda řešit "co je v regálech" nebo zda tamta paní má větší nos než jiná. Pravděpodobně, kdyby to neřešili, tak by tam ani nechodili což by vlastník ať už jakékoliv služby měl vědět.
Předmětem konání vlastníka služby není to, aby lidem omezoval jejich účty ale to, aby poskytoval pro dané věci prostor.

Zhruba 1% až 10% je lidí, kteří se tam občas "porvou". Od toho je pak nějaké bezpečnostní opatření, nebo služba, která ty lidi nějakým způsobem omezí.
Toto omezení ale by nemělo omezovat toho uživatele tak, aby nemohl službu užívat. Bohužel vím, že v praxi se to děje.
Obchodní centra jsem uvedl proto, protože u nás v Liberci ochranky obchodních center často vykazovali z obchodních center bezdomovce. Jednu opravdu neodbytnou paní vyhazovali i 2x denně. Ta paní tam nedělal bordel ani nějaké problémy ale reálně si tam chodila nakoupit ikdyž malé nákupy. Ale lidé si stěžovali na zápach a kulhala, než se dostala k potravinám, tak u ní byla ochranka OC a už ji vyváděla. To se dělalo ve více obchodních centrech. Vzájemně o sobě věděli ale nikdo nic neudělal s tím, aby byl té paní zanechána možnost nakoupit potraviny. Paní za dražší cenu nakupovala jinde až na to peníze neměla a na ulici zemřela zkrze vyčerpání. Po tomto se nic nezměnilo a nikoho nic nezajímá. Z toho co jsem zjišťoval tak tam nechat mohou pouze toho, kdo si něco koupil a v prostorech OC to zrovna jí.

S těmi účty je to obdobné. To, že tam řeší vztahové záležitosti je o to více alarmující, protože pokud by vztahy fungovali v pořádku tak by tam "na nákup" chodit nemuseli. Facebook to ale řeší chybně stejně jako ta ochranka. Což definuje právě označení "sociální síť". Sociální síť je založena na tom, aby se tam lidé poznávali, řešili vztahy, práci, aj. Pokud je tomu z nějakého důvodu bráněno člověk se pak po čase reálně může stát tím bezdomovcem a další blokace přijdou v úrovni kdy si budou snažit koupit jídlo kde i v této úrovni je člověk nechán na ulici aby umřel bez jakéhokoli limitu.

Jinak nesnažím se být ani zajímavým. Vy ano? Reaguji na to co je. Moje z toho není asi nic, protože nepíšu o sobě a "moje úvahy" by to nebyli, když by lidé kolem mne takto nejednali (nevštěpovali mi své úvahy včetně svých činů). Jak správci služeb, tak další. Zdá-li se vám to z nějakého důvodu "aby někdo byl někým zajímavým" tak se mýlíte. Myslím si, že kdyby lidi o něco více věnovali péči tomu co zajímavé až tak není tak by sami pak nechcípali a neoznačovali je další "experti" za to, že se snaží být zajímavými. V určité úrovni i vy tím že toto označujete ty druhé omezujete a sám se svým způsobem povyšujete k čemuž to co jsem popisoval sám v určité úrovni přispíváte a tvoříte ačkoliv nevylučuji, že i když na ulici dochází k vraždám tak nějakým expertům to přes jev "rozdělení odpovědnosti" nemá problém tak projít i časté vraždění nonstop 7 let.

Co se týká těch "parazitů" tak reklama není špatná. Ale je rozdíl když se podává nějaká informace a je rozdíl když je něco člověku vnucováno. A stát má problém, že ačkoliv je jinak velmi pedant tak je neschopen toto nějak optimálně určit. Sám je původcem tržního systému. Měl by být tedy schopen jakoukoliv situaci ohledně tržních věcí zpracovat a udělat. Přesto toho schopen není. Což se projevuje třeba tím, že když si na schránku dáte, že nechcete reklamy, tak vám nikdo nesmí do schránky reklamu vhodit a když se tak stane hrozí pokuta. Když nechcete sledovat reklamu v TV tak se vám každý leda vysměje přitom technologicky by to až takový problém být nemusel.

Nekonečnými by nebyli, když byste stejně jako někteří druzí buzeroval nebo psal spíše těm, kteří na to s tím něco udělat mají při nejmenším pravomoci když už jste byl tak laskav a udělal si čas někde na to reagovat.
Problém je právě tímto způsoben. Já sám jsem ve věci jednal ale z míst kde s tím něco udělat mohou (na pozici nejvýše postavených úřadů v ČR, které jsem kontaktoval) pokud vůbec reagovali tak jsem dostal reakci "Je chválihodné co řešíte ale na danou věc si stěžuje na našem úřadě malé množství lidí a tak se tím nebudeme zabývat". Bohužel jsem se s tím setkal ve více věcí a tyto úřady mi přijdou, že jsou spíše jako prostředník pro "CTRL+C a CTRL+V" včetně jejich nadřízených úřadů než aby to vyřešili.
Mě to asi může být jedno ale platíte to vy. Mě už "ze hry vyšachovali".
Možná když byste si nezpevňoval sebevědomí na těch, kterým nezbývá nic jiného než tu oslovit další lidi tak byste nebyl za blbce. Jenže to by nejprve asi u policie nesmělo být hejno k*kotů a toto vaše veřejné "jednání" by při nejmenším považovali za trestný čin.

Nemohu, protože jsem byl "vyšachován ze hry".

Což probíhalo a stále ještě probíhá způsobem, že původně jsem bydlel u rodičů a na něčem jsem si dělal v oblasti programování software. Někoho jsem při tom potkal s kým jsem si začal dělat také na vztahu. Oba jsme měli vystudovanou obchodní školu. Takže naše fungování bylo jak na úrovni dělání si na vztahu tak dělaní si na pracovních věcech což nám mohlo zajistit to, abychom oba odešli od rodičů a začali bydlet spolu.

Postupně jsme se ze scházení někde stranou a postupné práce museli pak jít "mezi lidi" a v nějaké dokončovací fázi jít k těm lidem to nabídnout. O což už měli lidi zájem sami bez nějakého vnucování, aj. Takzvaně byli jsme víc vidět.

Problém ale nastal, že lidé, kteří dělají v místní politice reagovali tak, že to začali narušovat přes matku té osoby, která asi 30 let pracuje na právní ochrana dětí a náhradní rodinná péče (známé pod názvem "sociálka"), kde upřednostňovala ne nějakou čistotu záměru a vývoj ve směru naší ale spíše ovlivňování a manipulování s lidmi okolo a dosazování té osoby do politiky (jak jí bylo definováno těmi politiky). Pozitivní začala otáčet na negativní, aj. Postupně jsem byl odříznut od přátel, od školy, od majetku, od rodiny (od těch lidí způsobem, že za nimi chodili pro mne neznámí lidé ale ze směru těch úřadů a politiky a začali jim nabízet nějaké výhody, práci na úřadě, aj. a využívat znalosti toho, že někdo práci má někdo ne a ovlivňovat a manipulovat s tím, aby to bylo jednostranně podle nich). Většinou na úrovni, že když věděli lidé na úřadech nebo v politice, že někdo něčeho dělá málo, tak šli oslovili nějaké své známé nebo další úředníky, kde si postěžovali že toho dělá málo a ty šli "zasahovat" a blokovat ve snaze donutit mě a další lidi, aby dělali ty lidi toho víc. Když toho dělali tedy víc, tak šli oslovili opět nějaké své známé nebo další úředníky, kde si postěžovali že toho dělá hodně a ty šli "zasahovat" a blokovat ve snaze donutit mě a další lidi, aby dělali ty lidi toho méně. Když moje věci byli přesně podle nich tak si jen našli jinou blbost se kterou by mohli dělat to samé. Naše věci aniž bychom to chtěli pak museli být podle těchto lidí a ne podle nás. Nejsme nějaký agresoři, nebo na potkání nestřílíme po lidech takže oni vyhráli. Zkrze tyto přístupy několik jiných lidí v mém okolí bylo a je i usmrcováno nepřímým způsobem nebo způsobují konflikty, hádky, aj. vedoucí k usmrcování, nebo odřezáváním. Pokud si to člověk uvědomuje nebo i jen v náznaku, tak se snaží ty lidi těmi blokacemi zároveň i provokovat, aby se neovládli a něco provedli a oni si mohli zase někde stěžovat. Když je se kolem toho pak motá více lidí co jsou v pr*eli, tak zase promlouvají k občanům s brilatními úsměvy a a říkají si jim o peníze (daně, aj.) a slibují, že "bude líp". Na osobní úrovni kdy to není vidět však ty konflikty sami vytváří. To mne cca po dvou letech dostalo na ulici kde se za pomoci veřených WiFi sítí s tím co mi zbylo snažím nějak fungovat. Snažil jsem se řešit jak ty vraždy, tak i různé problémy dalších blokací.
Například když jsem měl Facebook účet, tak ta osoba se kterou jsme si dělali na vztahu se začala objevovat v místní politice s hejtmanem města. Po analýze jsem pak podal stížnost, že je mi tu jeho podřízenými blokováno se s tou osobou sejít. Reakce byla ta, že mi byl do měsíce definitivně zrušen účet Facebooku což se mi podařilo nějak obnovit. Řešil jsem to pak s nadřízenými hejtmana přes Facebook a byl mi opět zrušen a obnovil jsem si jej, pak jsem to řešil s nadřízenými všech hejtmanů a starostů v ČR a opět mi byl po několika dnech zrušen účet Facebooku. Počtvrté se mi ho podařilo obnovit a již nepodával stížnost hejtmanovi ale šel jsem do skupin kde se nacházeli další lidé z řad občanů, které jsem o tom informoval a většinou byli směry, že mne sami začali napadat už jen za to, že tam neřeším něco týkající se tématu. Poslal jsem několik e-mailů ombudsmanovi kde přišlo potvrzení o přijetí ale když 30 dní nikdo neodepisoval a napsal jsem znovu tak mi přišlo oznámení jen že má zpráva byla označena jako spam. Což se děje dodnes. Zkoušel jsem si následně založit jiné e-maily, abych toto obešel a mou zprávu dostali ale ani na to nereagovali a z toho co reagovali tak chtěli uvádět jméno a příjmení a další údaje, které již dříve i nyní byli zneužívány k tomu, aby akorát věděli na koho jmenovitě posílat policii. Doba trvání je 7 let. Dva roky co jsem se na tu ulici tímto způsobem dostal jsem jednal tak jak se má. Během těch dvou let jsem přišel akorát na to, že když člověk oznámí v centru města mrtvolu tak tam leží i osm hodin po tom co ji nahlásil. Když ji nahlásí třeba 30 lidí tak se tomu někdo věnuje. A když někdo zavolá policii k situaci kde se nic neděje někdo s nějakým druhem pravomocí tak jsou v plné polní na místě do několika minut. Často v pozici, aby to bylo výhodné pro toho s pravomocí ale nevýhodné pro občana (právě zkrze ty provokace, aj.). Na situaci nějak pomoct nebo se chovat podle toho jak se má jsem již po dvou letech neměl energii nebo sílu dál tak postupovat a ani motivaci. Majetek získali, mé rodiče získali a pracovali pro ně, osobu se kterou jsem si dělal na vztahu získali a pracuje nebo pracovala minimálně 2 roky pro ně, apod. Mě jsou stále postupně blokovány účty, kde se nějakým způsobem snažím oslovit alespoň lidi o pomoc ale i policie i Facebook, YouTube, a další společnosti označují i to oslovení o pomoc jako spam ačkoliv reaguji v situacích, kdy po mě někdo na ulici snaží střílet, najíždět auty, blokují mi se s někým sejít, apod. Aniž bych něco poškozoval nebo porušoval a snaží se mne k tomu spíše vyprovokovat.

Dokumenty nemám možnost nějak sehnat nebo najít. Není možné aby mi je poskytli i úřady. Řeší spíše jiné hodnoty. Jak kdo vypadá, smrdí, aj. Existují v nějaké podobě ale spíš na straně úřadů. Nevím jak dlouho se tyto údaje archivují ale je to už cca 5 let co jsem vyvíjel nějakou poslední aktivní činnost s úřady věci řešit (7 let to co popisuji se děje, z toho po dvou letech mne dostali na ulici kde se mne snaží držet cca 5 let). Dnes řeším už jen že počítám na ulici mrtvoly, napadání lidí, zajímám se jak tyto situace vznikají, kdo je reálně způsobuje, apod. Snažím se vybojovat u doktorů nějaké doby, aby řešili zdravotní stav, díky kterému kolabuji, aj. A mezitím po různých místech programovat software a sejít se s tou osobou co mne blokují. A jsem akorát více dalšími lidmi i těmi původními demolován a je útočeno na náš vztah (tu osobu oblbovali a oblbují, mě vraždí defakto přes ty lidi, protože dopředu věděli a ví jak ty lidi reagují). Já tyto aktivity nedělám ale snaží se mne "učit" v podstatě to díky čemu to nefunguje. Snažil jsem se o to, aby mi nebylo násilně blokováno se s někým sejít. Oni upřednostňují z čehokoliv dělat nějakou tržní hodnotu z čehokoliv založené na pocitu moci nebo na základě procesu boje o moc. Na úrovni vztahů ostatních lidí jednostranně na úrovni jeho rozvratu, pokud ten vztah je kvalitní. To, aby mohli lidé fungovat se mi snaží i za použití násilí některými lidmi blokovat i přes některé státní složky. Tady na internetu to v neškodných počátcích můžete vidět například z přístupu uživatele "lední brtník". Pokud se na to nevykašle a bude jednat jako někteří ostatní uživatelé, pak s tím bude oblbovat další uživatele na co mají kliknout, aby mi tu automat zablokoval účet, případně moderátora, admina, nebo aby mě mě šel někdo fyzicky na ulici napadnout, když by věděl kde jsem, aj.. Bez nějakého limitu, klidně i kdyby někoho nepřímo zavraždil (přes vyprovokování nějakého blbce, cholerika, aj.).
Policii, úředníky, aj. do toho tahají ty "lidé na druhé straně" lidé kolem té osoby ze směru rodičů, kteří dělají na úřadech a samozvaně se do všeho vměšovali. Směrem ve prospěch třetích stran ve formě mít nad někým a něčím bezpodmínečnou moc, rozdělovat a rozvracet ostatním na úrovni jejich soukromí to co se má spíše chránit a když bylo pohromadě tak fungovalo a mohlo fungovat.

Souhlasím. Ta situace je celkem psychopatická. Já tu situaci netvořím. Pouze jsem jí vystaven a myslím si, že mám celkem v tomto rozum abych se z toho nezbláznil. Pokud byste nejen vy k tomu co popisuji nepřispíval tak by se to pravděpodobně za psychopatické označovat ani nedalo.

Zkuste si sám s odstupem vyhodnotit kdo z toho, že to označujete za psychopatické hned po vaší snaze povyšování se a jakého si zatemnění uvažování má reálně zisk. Dojdete k tomu, že k z tohoto vašeho hašteření má reálně někdo kdo tu u toho ani není mnohem vyšší zisk než já a vy dohromady a jen z toho jak se tu projevujete máte vy osobně spíše tendenci lézt mu do zadku než se ho minimálně nebát a věci řešit. To, že se tu budete povyšovat nad lidmi co se snaží něco řešit nebo někde něco popsat a vy ho budete blokovat či snažit se ponižovat vás nijak ve vašem ubohém životě nespasí ačkoliv nepochybuji, že najdete nebo jste již našel dost kr*ténů za řad veřejnosti a vašich přátel, kteří vám s budováním tohoto dojmu velmi rádi pomohou což se již evidentně děje jinak by vás reálně nevedlo nic k tomu takto zde vystupovat. Respektive by to nepřevažovalo nad tím na co tu tímto způsobem reagujete.

Řešte to však s nimi nebo s ním a ne se mnou. Jsou to vaše peníze a ne moje. Já se to ohledně svých věcí řešit snažím ale ten komu nepřímo lezete do zadku zneužívá sám toho, že takto asi nejen zde vystupujete kdy naprosto legálně může usmrcovat lidi i jen na úrovni kvalitních vztahů a práce které vás ani je neohrožují. Ledatak jejich nebo váš boj o moc.

O co vám osobně tedy jde? Co po mě vy osobně konkrétně chcete?

můžu požádat kus hovna, který se tu podepisuje jako "truefriend", aby zanechal dalších průjmů na tomto webu a šel se někam oběsit?

lůza jeho ražení má nevyčerpatelný potenciál žvanit beze smyslu o čemkoliv, protože nic jiného na práci nemá.
s hovnem nejde diskutovat, a kdo naivní si to zkusí, ten shit jen začne žvanit o něčem jiném, a pak zase o něčem jiném, psychopat miroslav sládek je jeho vzorem.

buď to zamkněte, nebo celý ten shit smažte.

Z toho co tak čtu na internetu tak určitým způsobem proti politice jste spíše vy. Vaše výroky proti politice a jmenovitě proti konkrétním politikům navíc bez uvedení zdroje na dané články se to na netu jen hemží. Navíc si stěžujete a nic neřešíte. Pojmy jako věcná kritika, zpětná vazba, návrhy na zlepšení, aj. vám evidentně nic neříkají. Ale držím palce, vidím že na Twitteru se vám způsobem tímto daří strhnout davy osob, které vás v tom podobným způsobem podporují.
Zkuste někdy napsat bez nějakých "hov*no" projevů (jak se běžně projevujete na netu i jinde než tady) některému z těch na které tam nadáváte na jejich profil a nedohánějte si cosi na podobných chudácích jako jste vy ačkoliv nepopírám, že děláte trochu odborněji do počítačů. Možná také skončíte se zablokovaným nebo zrušeným účtem což kdybych měl tu možnost tak bych vám ho bez prodlení za takovéto veřejné vystupování jak se projevujete jak na Twitteru tak zde zablokoval hned.

Poznámka: Nenavážejte se do osob jako Zdeněk Cendra na internetu. Pokud jste nespokojený s jeho službami uvádějte službu jako takovou a nepodnikejte útoky na konkrétní osobu jako takovou. Děkuji

Diskutovat na toto téma začal uživatel "lední brtník", reklamujte tedy vaši nespokojenost u něj a ne u mne. Já mu pouze na jeho jednání/téma reaguji. Původně jsem reagoval na dané téma, kde mi reagovalo také pár lidí, ale ty přebyl, protože se mezi každou odpověď snaží vměšovat a v některých reakcích budit dojem, že odpovídá i za ně. Povyšovat se nad jak původním tématem tak nad těmi lidmi akorát to směřuje na mne, protože ho neposílám tak jako někteří ostatní do háje ale snažím se ho vyzvat, aby svého jednání zanechal. Pokud jste schopen v historii k tomu dojít a jednat logicky na úrovni strukturované diskuze tak to v tom najdete, že ji tak narušuje.

Z toho co vidím jinde na internetu jako na svém Twitter účtu, tak na SuperForum.cz a jinde, tak jedná dlouhodobě podobným způsobem.
Globálně lze říci, že když někdo mele o ničem, tak mele s ním. Většinou způsobem, kdy si na něco postěžuje, většinou na politiky a snaží se k tomu vyburcovat další, kde najde další, kteří si jen mají potřebu zanadávat. Když pak objeví jednotlivce, který se snaží reálně situaci vyřešit a bylo by to možné aniž bych se jeho/jich to nějak týkalo ale vidí to tak to začnou považovat asi za jakousi soutěž až tomu uživateli zruší účet nebo ho jinak nějakým způsobem omezují a je donucen ten člověk před nimi utíkat, blokovat je, apod. Aby ho nechali být.

Tohoto uživatele jsem chtěl dát na osobní záznam lidí, kteří mi za posledních 7 let nějakým způsobem škodili a přispěli k tomu, že jsem se dostal do uvedené této situace. A objevil jsem, že tento uživatel byl jedním z uživatelů, kteří mi škodil již před šesti lety na diskuzním fóru SuperForum.cz kde mi pak administrátoři aniž bych něco provedl nebo řešil mimo témata, aj. zrušili účet bez možnosti obnovy. Obnovení účtu řeším dodnes se společností CZECH NEWS CENTER a.s..

Již jsem to psal. Nezdá-li se vám mé chování normální reklamujte to u těch na které reaguji. Pouze analyzuji a popisuji s tím co se kolem mne děje a jak lidé kolem mne nejen na internetu jednají a snažím se jim pokud je to možné nějak vyhovět. Sami ale po mě nic nechtějí. Nevím proč to dělají/děláte. Nejste psycholog, přesto zde veřejně prezentujete, že víte co já si myslím. Jak to můžete vědět? A jak to můžete předesílat veřejně dalším lidem? Do doby, než se mi samozvaně začali vměšovat do našich věcí a předesílat ostatním blbounům podobně jako vy tak to celkem fungovalo s tou osobou a donutili mne všeho bezpodmínečně nechat a věnovat se jen a pouze výhradně jim kde dříve jsem řešil spíše věci ohledně IT, programování, kam jít na kolečkové brusle, kdy mám být v posilce, abych byl včas ve škole, abych byl včas v práci, abych byl včas na schůzce s tou osobou, vybíral věci do bydlení, jaký dům si koupit, apod. V této situaci jsem nedobrovolně ale musím v ní být držen i když nechci. Já si tuto situaci nevybral ale určil ji na nepřímé úrovni stát svými automatizovanými procesy (na neoficiální úrovni svých zaměstnanců) reagující a řídící se spíše na to co si kdo domyslí, obecným dojmem, co by být mohlo, z předpokladů na co cizí člověk bude slyšet, aj. jak vidíte, chytli jste se hned dva. Gratuluji.

Tito lidé mne postupně odřezali od těchto záležitostí a donutili mne řešit jen a pouze je. Jinak velmi rád bych řešil něco z toho co jsem psal, ale jednoduše mne nenechají, protože upřednostňují žít a profitovat z toho, že jsou lidé v nouzových podmínkách a že je mohou "obhospořadovat" nebo mít si na koho stěžovat, podobně jako uživatel "lední brtník" zde za což si od vás berou peníze ve formě daní, různých organizací navazujících na stát a obráceně, aj. Já na to pouze reaguji tak, abych nebyl zavražděn jako ostatní lidé vyskytující se ve stejné životní situaci kolem mne, kteří nemají jak nebo čím si napsat někam o radu nebo pomoc a sotu osobou mi nebylo blokováno se sejít. Téma Facebooku se to týká také akorát tu nefňukám "mě nejde Facebook" ale řeším toho jednu z příčin, jdu trochu více do hloubky, než ostatní zde plus to o něco více může reálně řešit to, aby se to nedělo.

Pokud vám to vadí a raději byste tedy abych toho psaní zde nechal a naplňoval sociální průměr, jak se lidé v této situaci (a ještě žijí) chovají, tak mohu například chodit po ulici, vzít něco a poškozovat lidem auta v ulicích, nebo napadat na potkání cizí lidi. Kde můžete pak doufat, že nejsem ze stejného města jako vy a nebude to zrovna i to vaše auto nebo napaden vy. Málo lidí to tu dělá ale bohatě to stačí na celkem dost velké škody. Posledně asi rok zpátky jedna holka co se raději předtím zfetovala obešla 312 ulic v našem městě kde poškodila poškrábáním auta. Dohnali ji k tomu lidi jak se podobně jako vy chovali. Pokud to opravdu chcete mohu to udělat a pak říci, že jste mne veřejně k tomu donutili. Žádný problém. Dva roky zpátky další holka, 95 ulic. 4 roky zpátky mladý kluk 148 ulic, poškozená zaparkovaná auta. Příčina lidé na internetu, lidé kolem nich, lidé v dalších odvětvích bez výjimky. Policie místo aby řešila příčinu tak řešila je. Třeba tentokrát se cosi změní. Akorát aby to měli na co hodit tak se předtím opili nebo zfetovali ačkoliv běžně to nedělají ale koho to zajímá. Případně až vás dostanou do stejné situace můžete to realizovat sám a ne k tomu provokovat lidi na internetu. To samé uživatel "lední brtník". Není to nic nemožného. Stačí si o to říct což oba určitou formou zde už děláte... Když tak dychtíte po tom, že ostatní nejsou "normální", tak ať máte reálně nadávat za co, ne? Když to neumíte řešit v dané struktuře a ignorujete to.

Ano, už byli lidé, kteří ignroovali obsah a reagovali na délku textu. Jedni si stěžovali na to, že je toho textu hodně, když jsem se tedy snažil těm lidem vyhovět a tedy text zkrátil tak si stěžovali na to, že se to nedá číst, protože je to moc krátké. Když to co chci říct, bylo přesně podle představ těch lidí, tak začali psát, že bych to měl psát v odstavcích, když jsem to psal v odstavcích, tak začali hledat, kde chybí čárka, kde chybí háček, apod.. když jsem dával ty texty na korekturu jednomu novinářovi tak lidé začali řešit to, že tuhle část textu bych měl označovat tučně, tuhle barevně, tam a tam by mělo být větší písmo, apod. To se dělo v době, kdy se tohle dělo nejvíc a kolem mě stříleli, unášeli lidi kolem té osoby, policie to ignorovala, politici si tu dělali co se jim zachtělo, apod. Dnes když chtějí střílet oslovují členy státní policie na osobní úrovni přímo. Lidé jim o něco víc dali to, díky čemu ví, že jim to prochází a i vraždu si tak lze již tímto způsobem legalizovat.