Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhani her

Dobry den. Mam s PC jeden problem a ne a ne ho vyresit. Nedavno jsem formatoval disk a reinstaloval windows XP Home SP2b. Nainstaval jsen posleze vsechny ovladace na hardware a pak potrebne zabezpeceni. Ale kdyz spustim hru FIFA08 nebo NHL08, tak chvili hra bezi normalne a posleze za nejakou dobu se zacne docela hodne trhat. Pred formatem a reinstalaci to bezelo naprosto normalne. Uz me to docela stve.
Mam toto HW: AMD Athlon 3200+, 2 Ghz
MB MSI K8N Neo4 Platinum v 3.0
RAM 512 DDR
Grafiku Nvidia 7300GT 256MB
Zdroj Chieftec 450W

Bezi mi toto SW: Antivirus Avast Home edition
Comodo Firewall Pro

Zkousel jsem tyto reseni:

Vypnul jsem Avast vcetne jeho stitu
ze stranek Nvidie sem stahl nejnovejsi ovladace na grafiku
DirectX 9.0c mam nainstalovan
Kontroloval jsem behem hry spravce procesu, hra si bere 100% vykonu
procesoru, to je myslim normalni.
Zadny proces ktery by "uziral vykon" tam neni.
Teploty vsech komponent jsou v norme, kolem 30-40C, grafika 60C

zadny z techto reseni nepomohlo.
Uz nevim co mam jeste zkusit. Diky za tipy

Nedělají to nové ovldače na grafiku ?? někdy novější ovladač může na starší grafice ubírat výkon.

btw. pokud necháš systém aby si sám instaloval aktualizace tak anrivirák nepotřebuješ ;-)

Tak problem stale pretrvava... Napeti pousti zdroj v poradku a uz se to trhalo i s ovladaci ktere byly na CD k grafice i desce. Stve me to, protoze sem dal za originalky hry dost penez a ted to je prakticky nehratelne..Vzdy se to sekne a pak se to zase hned rychleji rozbehne a pak chvilku normalni a pak zase .. :(