Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomoc cmd

Zdravím rozbaluju soubor .dat. mám na to nástroj a pomocí bat souboru ho spouštím. Když otevřu bat soubor a napíšu jméno toolu.exe jméno souboru, vyskočí mi další řádek co chci dělat volba 0- rozbalit volba 1 zabalit.
dám 0.
Další otázka jaký soubory chci rozbalit dám a (jako all) a tool mi soubor rozbalí, poté musím stiknout jakoukoliv klávesu pro pokračování dalšího kroku.

Pří zabalování je opět otázka rozbalit/zabalit, dám 1, další otázka 0 komprese, 1 bez komprese, volím 1 bez komprese a nástroj soubory opět zabalí.

Potřeboval bych napsat přímo do cmd parametry abych nemusel ty volby volit ale byly už zadaný. Abych jen zapnul bat soubor a jen to tak říkajíc profrčelo a já měl ihned rozbalený/zabalený soubory. Nevím jak zapsat ty parametry.

Byl bych vám vděčný když mi někdo poradí. Já už jsem v koncích. Budu rád za každou radu. díky

Tady je ten nástroj, bat soubor, soubor, který se má rozbalit, kdyby jste to nepochopili z popisu, můžete to vyzkoušet.
mega.nz

- V tom pripade nevim co mysli slovem 'komprese"
- Kdyby ho chtel dat treba do ZIP, tak pres PS staci zadat jen :
ZABALIT

Compress-Archive -Path C:\ABC.txt -DestinationPath ABC.zip

ROZBALIT

 Expand-archive -Path C:\ABC.zip -DestinationPath C:\

* Ale prispevek je oznacen uz jako vyresen, tak uz na to dosel, asi bych vytvoril typu : foreach($voba1 $volba2) nebo switch($volba)$volba1{Compress-Archive ***}$volba2{ Expand-archive**}....

Je docela možné, že to nepůjde..
Napadá mě ten baťák dát jako součást nějakého scriptu, "vnutit" mu předávané parametry, možná s "wait" (ale zase nevíš, jak dlouho bude akce trvat)…

Nezkoušel jsi prosté "tool.exe soubor dat 0" nebo "tool.exe soubor dat -0" nebo "tool.exe soubor dat /0"? Možná ani ne v *bat, ale přímo v cmd (ve správném adresáři).

To je něco na resourcy? Zkus se zeptat autora, tipuji to na něco z XenTaXu ;-)

Jestli si dobre pamatuju, tak se to delalo tak, ze se udelal textak, ve kterem byl obsah bud 0 nebo 1.
tzn. 0.txt., kde bude uvnitr 0 a enter, a pak treba 1.txt, kde bude 1 a enter.
A pak tool < 0.txt nebo tool < 1.txt
Ale jestli to bude fungovat..?