Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plánovač úloh - nezapne úlohu

Ahoj, v plánovači úloh si nastavím spuštění speedfan a to jak přes "vytvořit základní úlohu" nebo "vytvořit úlohu". Po startu se sama zapne jak má, ale další start už ne a v plánovači je místo povoleno zakázáno... Navíc když se nespustí a dám zobrazit mezi aktivníma úlohami, tak tam není. Musím vytvořit znova stejnou úlohu s pozměněným názvem a tu pak rozkliknout, abych se dostal k těm svým úlohám . WIN10 64bit, díky.

Jak máš úlohu nastavenou? Spouštět s nejvyššími právy?
Jak je nastaveno ukončení úlohy? Pokud úloha spustí SpeedFan, pak prostě úloha neskončí, dokud SpeedFun běží.
Kdy se má úloha spouštět? Pokud po přihlášení uživatele, pak bude mnohem lepší, když dáš zástupce speedfan do složky "po spuštění"

zase jeden, ktorý chce z vlastnej vôle upiecť HW. Na vetráky nešahaj alebo si kup pasívne chladenie s vodníkom. Chladenia nie je nikdy dosť.

SpeedFan (odkaz) vraz do Registrov manuálne do kľúča RUN /autorun/ (podľa bitovej verzie OS).

Než začneš něco psát, nejdřív si zjisti jestli se opravdu jedná o člověka co neví co dělá s HW... Mám v PC celkem 6 ventilátorů, z toho 4 se mi starají o výměnu luftu v bedně. Pokud dám v biosu všechny na LOW, tak je počítač stejně slyšet. Takže mám přes speedfan udělané otáčky tak, že spím od počítače 2 metry a nejde slyšet (krom hlaviček HDD). Teploty se mi pohybují v zátěži: CPU 60C, GPU 55C, samozřejmě mám i dražší chladiče na těchto komponentech...

Jinak k tématu: o startup jsem vůbec nevěděl, i když to taky nefunguje. Dřív tento problém se speedfanem řešili a tady je důvod proč to nejde: https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/42565-Automaticke-spusteni-aplikace-Speedfan (výtažek: pokud je speedfan nainstalován do spravovaného adresáře windowsem, tak nelze takto spustit). Což je divné protože mi to 9 měsíců fungovalo normálně, ale po poslední aktualizaci WIN to nejde.

Také ho používám a ten samý problém jsem vyřešil vytvořením zástupce na SpeedFan (šlo by to i přímo) ručním přidáním do registru:

HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

(Nový, řetězcová hodnota, název libovolný, cesta k zástupci/programu:
"SpeedFan"="C:\Users\xxx\Desktop\Prg\SpeedFan.lnk")

Plánovaná úloha není potřeba.