Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plánovač úloh - nezapne úlohu

Ahoj, v plánovači úloh si nastavím spuštění speedfan a to jak přes "vytvořit základní úlohu" nebo "vytvořit úlohu". Po startu se sama zapne jak má, ale další start už ne a v plánovači je místo povoleno zakázáno... Navíc když se nespustí a dám zobrazit mezi aktivníma úlohami, tak tam není. Musím vytvořit znova stejnou úlohu s pozměněným názvem a tu pak rozkliknout, abych se dostal k těm svým úlohám . WIN10 64bit, díky.

Také ho používám a ten samý problém jsem vyřešil vytvořením zástupce na SpeedFan (šlo by to i přímo) ručním přidáním do registru:

HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

(Nový, řetězcová hodnota, název libovolný, cesta k zástupci/programu:
"SpeedFan"="C:\Users\xxx\Desktop\Prg\SpeedFan.lnk")

Plánovaná úloha není potřeba.