Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa

kedy dostava OS IP adresu? staci zapnut PC a nechat ho na logon obrazovke? Ked sa chcem k nemu pripojit na vzdialenu plochu. Alebo musi byt niekto prihlaseny?

Ano, viem, ale odtradza ma hlavne tento odstavec

Keďže ale služba umožňuje pracovať aj cez firewally, NAT a ďalšie sieťové prekážky, užívateľ sa nepripája priamo na svoj počítač ako v prípade Remote Desktop, VNC a podobných softvérov, ale na stránky samotnej služby, ktorá zabezpečuje prepojenie s desktopom užívateľa.