Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V jakém pořadí nainstalovat Visty + SP1?

Jdu dělat novou instlaci Vist. Instalaci provádím dle následujících bodů. Ve kterém kroku mám nainstalovat SP1? Já bych jej dal mezi body 1-2, co vy na to?

1) Instalace Windows Vista
2) Instalace ovladačů k zákl. desce (Intel chipset drivers, sound drivers, LAN drivers)
3) Instalace ovladače graf. karty
3) Instalace ovladače tiskárny

Balast ktory by sa spustal alebo nieco spomaloval by tam ostat ziaden nemal.

Balast ktory zabera miesto na disku urcite nejaky ostane (napr. kvoli moznosti odinstalacie alebo kvoli bodu obnovenia apod)

IMHO to kludne installni hned po bode 1. (tak to planujem v najblizsich dnoch urobit aj ja na domacom PC, nova vista a hned SP1 :)

1 windows Vista
2 SP 1
3 Drivers počinaje chipsetem

Dneska jsme prodali posledni Visty bez SP 1 od zitrka uz mame jen s integrovanym sp.. 8-)

Instalace vist na notebook asus

Instalace windows 30 minut
SP 1 50 minut
Ovladače z přiloženeho DVD (instal all) vyradil jsem je nepotrebne programy 30 minut

Tak nejak to trvalo