Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V jakém pořadí nainstalovat Visty + SP1?

Jdu dělat novou instlaci Vist. Instalaci provádím dle následujících bodů. Ve kterém kroku mám nainstalovat SP1? Já bych jej dal mezi body 1-2, co vy na to?

1) Instalace Windows Vista
2) Instalace ovladačů k zákl. desce (Intel chipset drivers, sound drivers, LAN drivers)
3) Instalace ovladače graf. karty
3) Instalace ovladače tiskárny

1 windows Vista
2 SP 1
3 Drivers počinaje chipsetem

Dneska jsme prodali posledni Visty bez SP 1 od zitrka uz mame jen s integrovanym sp.. 8-)

Instalace vist na notebook asus

Instalace windows 30 minut
SP 1 50 minut
Ovladače z přiloženeho DVD (instal all) vyradil jsem je nepotrebne programy 30 minut

Tak nejak to trvalo

Já myslim, že je to fuk, ale preferoval bych nejprve chipset,sound,LAN - tedy věci které jsou vrstvově níže a teprve pak SP1. A dokonce bych se nebranil dat to az po 4ce (nebo po té druhé trojce :-p).