Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s GPU

Zdravím,

mám grafickou kartu Sapphire Vapor-X R7 370 4GB DDR5. Před nějakou dobou se mi začala přehřívat u některých her - větráky hučely čím dál víc a teplota stejně rostla (před měsícem to nedělalo-začalo to až po 14 měsících), nyní mi to začalo dělat u všech her, a dnes se mi dokonce přestal úplně točit jeden větráček.

Dá se to nějak spravit? Nějak nevěřím tomu, že mi uznají reklamaci. Každopádně nejdřív zkusím reklamaci.

ano, jsem si 100% jistý, že se přehřívá grafika. Při zátěži to začíná lézt na 80 a výše, ale to už nezkouším, jelikož mám strach abych si grafiku nepoškodil.....jinak dokud grafika fungovala normálně, tak teplota nepřestoupila při maximální zátěži 67 stupňů.