Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karta do Notebooku

Ahoj..
Chtěl bych se zeptat. V tomhle se vůbec nevyznám, ale po levý straně pod notebookem mám otvor pro nějakou SD nebo Paměťovou kartu.. Rád bych zjistil na co to je.. V těch kartách jak se nazývají nebo na co to je a kam to patří se vůbec nevyznám, takže proto se ptám.. Potřeboval bych zjistit jaká karta se tam přesně dává a na co se využívá.

Nie Gogol, ale prelozim:
Mam notebook a "pod notebookem mám otvor" (typ, znacku NB nenapisem)
Manual som zahodil, zozral pes, alebo pre co by som ho hladal.
Ze sa da staihnut manual aj zo stranky vyrobcu. Kua vsak to budu stahovat radcovia a nie ja.

Ze radcovia radia "zadara" a na ukor svojho casu, ktory sa dal vyuzit inak, mi je o hov*ne.
Som lenivy/liny a nech za mna niekto pracuje (samozrejme zadara).