Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdělení zdířek pro více audio zařízení

Zdravím, mám k PC připojeny zároveň reproduktory (do zadní zdířky) a sluchátka (do přední zdířky). Stáhnul jsem si program pro přepínání mezi sluchátky a reproduktory, jenže on rozpozná jen reproduktory. Koukal jsem do správce zvukových zařízení a tam je dáno, že jedno zařízení - reproduktor - si bere vstupy jak z přední zdířky, tak ze zadní a tím pádem ve správci sluchátka vůbec nejsou. Nevíte, jak přenastavím, že přední zdířka je pouze pro cluchátka? Díky předem za odpoveď :)
[DKKV.png]

Co je cílem? Chceš, aby ve sluchátkách hrálo něco jinýho, než v reprákách? Pak rovnou říkám, že to nejde. Musel bys mít dvě zvukovky (třeba sluchátka přes USB mají v sobě jednoduchou zvukovku), protože jinak platí 1 zvukovka = 1 výstup. Přední panel je pouze odbočka výstupu ze zvukovky, není to samostatný výstup.