Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí PC

Dobrý večer,
Prosím o radu - když chci vypnout počítač a dám klasicky vypnout, tak se všechno vypne, zůstane jen tapeta a počítač zůstane kouslej.. Vypnout jde jen vytažením ze zásuvky.. Nevíte, čím by to mohlo být? A nebo jakým způsobem zjistit, kde je chyba..
Díky,
H.

Tych pricin moze byt vela (nepises OS).

Napisem jednu kuriozitu:
Pred rokmi sa mi zunovali klasicke zvuky OS, tak som sa ich rozhodol nahradit vlastnymi.
Povodne zvuky som zazalohoval do ineho adresara/zlozky a na ich miesto som si nakopiroval vlastne.

Zabudol som na zvuk "ukoncenie Windows" a system sa spraval presne tak, ako popisujes.
Skratka OS cakal na ukoncenie prehravania zvuku (ktory som odstranil a nenahradil) a cakal a cakal a ...