Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co najlacnejšia zostava na tieto hry :)

Dobry den,mohol by som vás poprosiť o zostavu ktora by zvladla tieto hry na strednych/vysokych detailoch bez sekania... ale zas za čo najlacnejši peňaz :) (nečakam 300eurovu zostavu ale zas nech tam su komponenty ktore tieto hry zvládnu, pozerame na súčastnosť a nie na "buduce možnosti,hranie" :)) ... Ide o hry : Naruto shippuden ninja stom 4,League of legends, CS GO , PUBG... ďakujem

Proste chce čo najlacnejšiu sestavu ktorá utiahne tie hry aspoň na stredné pri FullHDna tých 60FPS (predpokladám, kedže to je jakoby pre vätšina hráčov hranica medzi plynul utiahnuť a plynule neutiahnuť, predpokladám že to chce plynulé.)

uspokojim sa asi aj len s LOL a CS GO , myslim že tamtie hry zbytocne navysia cenu,dalo by sa niečo do 650€ maximalne aj to už s windowsom... budem si zvlast kupovat periferie a aj platit za zostavenie,takže tak...