Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herni pc sestava bude fungovat ?

Dobry den, chtel bych se zeptat zda-li bude tato sestava fungovat. Grafická karta GIGABYTE GeForce AORUS GTX 1080 Ti 11G, procesor i7-7700k, Základní deska MSI Z270 GAMING PRO CARBON, Počítačový zdroj EVGA SuperNOVA 650 G3, Chladič na procesor SilentiumPC Fera 3 HE1224, Pevný disk Seagate BarraCuda 2TB, SSD disk Kingston SSDNow UV400 240GB, Počítačová skříň Fractal Design Define R4 Arctic White - Window. Dekuji za odpoved

zku­sil jsem dat do­hro­ma­dy jes­te ne­co ji­ne­ho SSD disk Kings­ton SSD­Now UV400 240­GB, Po­čí­ta­čo­vý zdroj EV­GA Su­per­NO­VA 650 G3, Gra­fic­ká kar­ta MSI Ge­For­ce GTX 1080­Ti GA­MING 11G, Po­čí­ta­čo­vá skříň NZXT S340 čer­ná, Pro­ce­sor In­tel Co­re i7-8700K, Ope­rač­ní pa­měť Cru­cial 16­GB DDR4 2400MHz CL16 Bal­lis­tix Sport LT Du­al Ran­ked red, Zá­klad­ní deska MSI Z370 GA­MING PLUS, Chla­dič na pro­ce­sor Be qui­et! SHA­DOW ROCK SLIM, Pev­ný disk Se­a­ga­te Barra­Cuda 2TB, slo by to ?

Za mě dobré, ale chladič bych dal https://www.czc.cz/silentiumpc-fortis-3-he1425-v2/177528/produkt
a RAMky s frekvencí alespoň 2666MHz. Co se týče disku, preferuju spíš značku WD, ale to je jen sympatie k té značce.

Každopádně to bude fungovat i tak, jak to máš napsané.
Pokud to budeš kupovat na CZC nebo na Alze, tak ti to sestaví zdarma.

Však tazatel staví na Coffee Lake.
Edit: S Ninjou s tebou souhlasím. Sice jsem ho v ruce nikdy neměl, ale podle recenzí je v poměru cena výkon o hodně lepší.