Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Handsfree Parrot CK-3100 nejde spárovat

Dobrý den.

Mám problém se spárováním mobilu Lumia 650 s handsfree sadou Parrot CK-3100.

Vše fungovalo správně. Jednoho dne jsem musel dat telefon do továrního nastavení a od té doby nejde mobil spárovat. Sada hlásí plnou paměť. Tu jsem postupně promazal, nic v ní není, hláška zůstala. Zkusil jsem paměť vyresetovat přidržením obou tlačítek najednou, dle návodu, ale nic se nestalo. Napadá me jedině update firmwaru, ale to se mi nezdá, vzhledem k tomu, že to před resetem telefonu fungovalo.

Máte někdo zkušenost...?

Díky.

Jiří Kurt Strohschneider

Ta sada zvládá pouze několik spárovaných telefonů. Každým telefonem tam vznikají profily.
Resetem telefonu se změní identifikace a musíš znovu párovat.

Píšou:

On the Ck3100:
Settings / Paired Devices / phone X
Press Centre button, scroll to "Delete"
Press Green button to confirm
Then repeat

Pro reset je tento postup (zřejmě jsi to zkoušel):

Hold the answer and hangup buttons down for 5 seconds {press red and green and hold} the parrot kit will then tell you it is erasing memory then it will say ready for pairing,
Turn on your bluetooth on your phone do a search find and select parrot.
Enter default code 1234 when prompted as a pin.

Jinak dalsi odpověď je formware update - to prý vymaže paměť.