Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepojenie NAS a TV

Zdravim
mam taky dotaz. Kupil som si NAS synology ds216play a chcel by som nejako sledovat filmy ktore budem mamt na NASe v telke. Bohuzial nie je to nejaka Smart telka takze by som potreboval nejake zariadenie ktore by mi to vedelo sprostredkovat cez siet na HDMI. Vedel by som to pripadne spravit cez Kodi ale potreboval by som nieco jednoduchsie mozno aj s ovladacom kvoli detom. Viete mi nieco poradit?
Dakujem za pomoc
Roman

Kodi běhá na spoustě zažízení. Škoda že sis koupil ten Synology, protože QNAP má modely s HDMI výstupem a možnosti provozovat KODI přímo v něm.

Osobně bych to řešil nějakým HTPC, pokud chceš co nejlevněji, pak Raspberry a na něj OpenELEC.

Na ovládání doporučuju nějakou mediální bezdrátovou klávesnici s integrovaným touchpadem, např. https://klavesnice.heureka.cz/logitech-wireless-touch-keyboard-k400-plus/#