Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotreba PC

Dobrý den,
Nemáte někdo přeměřenou/víte spotřebu 4 roky staré herní pc sestavy (tehda 15k) ve spacím režimu?
O kolik bych ušetřil v korunách, kdybych na noc pc vypínal a nedával ho jen uspát?

Díky
Upravena velikost písmen. (Kurt)
Změna předmětu, původně: SPOTREBA PC (Kurt)

nezaplatí to ani cenu wattmetru. někde si ho jen půjč a změř.
odběr záleží i na tvém systému a jeho podpoře spacích režimů po správné instalaci ovladačů, abys poznal, jestli je tato nula větší než jiná nula.