Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomale sťahovanie

Dobry večer, mal by som jednu otázočku. A to tú či by mi niekto nevedel poradiť ako vyriešiť pomalé sťahovanie ktoré sa spomalilo o viac ako 50%.. Normálne mi vždy sťahovalo 280kb/s., no teraz v poslednej dobe viac ako 100kb/s od netu nedostanem.. Na steamu alebo utorrent mi to sťahuje normálnou rýchlosťou, no problém mám so sťahovaním na googli.. :/

Máš doma router? Taky může zlobit on, respektive jeho napájení. Anebo jiné zařízení, přes které jsi připojen do sítě ISP. Jak jsi vlastně připojen (kabel? wifi? optika?) a jaká všechny zařízení jsou po cestě signálu?
Anebo máš třeba v počítači nějaký breberky...

Tak. Už víme, že máš router a že tím to není. Co tam máš dalšího? Jak jsem psal - nemusí zlobit jen router ale i další zařízení, která tam máš.
Jaký máš antivirus? A dodej nejen výrobce, ale i typ (tj. jenom antivir, nebo balík typu Internet Security, ...).

Fajn, Avast teda - zcela výjimečně - nezlobil. :-)

... nemusí zlobit jen router ale i další zařízení, která tam máš.

Případně i vyměň kabel.
Dále pak můžeš vyzkoušet svůj počítač jinde - třeba u kámoše, na oplátku ať vyzkouší kamarád svůj PC u tebe.

Až tohle všechno prověříš a stále budeš mít u pingu Request timed out, omlať ten výpis poskytovateli o hlavu.