Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editor na zápis not

Tak mne napadlo, jestli neexistuje program ke stažení zdarma nebo nějaká webová stránka co by umožnila notový zápis (a opravu zápisu) kousku melodie, přehrání zapsané melodie a záznam přehraného do souboru MP3.
Nic složitého, jen tak na zablbnutí. Asi takhle:
[80176-noty-jpg]
Nevíte o něčem takovém?

Děkuji.
Zkusil jsem ten Note editor a spáchal jsem tohle.
[80177-noty1-jpg]
Je to začátek nějakého kvapíku, pletl jsem si to s Kmochovým "Na motoru", ale je to něco úplně jiného a zajímá mne co to je. Tak kdybych to mohl dostat do nějakého audio souboru a ten přiložit ke svému dotazu. Note editor ten notový záznam přehraje na mém počítači, ale zatím jsem nezjistil, jak to do toho audio souboru dostat.
Napadá mne, jestli třeba existuje něco free co by umožnilo odchytit do souboru to co leze do repráků přes zvukovou kartu, když to z Note editoru spustím (možná to v tom Note editoru je, něco jsem zkoušel, ale chce to po mně nějakou registraci nebo něco).

Jak jsem napsal, chci si jen zablbnout a nechci se s tím nějak moc dlouho zabývat.

Tak jsem zkusil v Note Editoru pustit přehrávání, pustit Audacity, aby nahrával z vestavěného mikrofonu do souboru WAV a soubor přiložit. Zvuk nic moc, ale melodie se snad rozeznat dá. Nevíte někdo, co je to za skladbu?
BTW: Dá se ten zvukový soubor sem vložit tak, aby se přehrál, když se na něj klikne a nemusel se stahovat?

Já jsem si ji připomněl, když jsem se v září láznil v Jáchymově, zahráli ji tam harmonikáři, když jsem se byl podívat na kultuře. Sice ten název říkali, prý je to nějaký kvapík a pochází ze zahraničí, ale problém je, že oznámili název ještě než to začali hrát, to jsem nevěděl, že budou hrát zrovna tohle a nedával jsem pozor.

Ale děkuji aspoň za snahu.
:-)