Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editor na zápis not

Tak mne napadlo, jestli neexistuje program ke stažení zdarma nebo nějaká webová stránka co by umožnila notový zápis (a opravu zápisu) kousku melodie, přehrání zapsané melodie a záznam přehraného do souboru MP3.
Nic složitého, jen tak na zablbnutí. Asi takhle:
[80176-noty-jpg]
Nevíte o něčem takovém?

Tak jsem zkusil v Note Editoru pustit přehrávání, pustit Audacity, aby nahrával z vestavěného mikrofonu do souboru WAV a soubor přiložit. Zvuk nic moc, ale melodie se snad rozeznat dá. Nevíte někdo, co je to za skladbu?
BTW: Dá se ten zvukový soubor sem vložit tak, aby se přehrál, když se na něj klikne a nemusel se stahovat?

Já jsem si ji připomněl, když jsem se v září láznil v Jáchymově, zahráli ji tam harmonikáři, když jsem se byl podívat na kultuře. Sice ten název říkali, prý je to nějaký kvapík a pochází ze zahraničí, ale problém je, že oznámili název ještě než to začali hrát, to jsem nevěděl, že budou hrát zrovna tohle a nedával jsem pozor.

Ale děkuji aspoň za snahu.
:-)