Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSEXEC windows 10

Ahoj,

můžete mi prosím poradit, jak pomocí PSEXEC na windows 10 spustit na vzdáleném počítači program i s grafickým rozhraním?

Podaří se mi spustit program, zobzrazí se mi PID, ale na vzdálenm počítači se GUI nespustí. Našel jsem, že by to měl zařídit přepínač -i, ale stejně nic, máte někdo zkušenosti?

Díky moc

loading...

C:\Users\xx\Downloads>psexec \\xxxx -u remote\admin -p xxxx "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

PsExec v2.2 - Execute processes remotely
Copyright (C) 2001-2016 Mark Russinovich
Sysinternals - www.sysinternals.com

[3676:6068:1031/223133.523:ERROR:process_singleton_win.cc(409)] Lock file can not be created! Error code: 32
[3676:6068:1031/223133.523:ERROR:chrome_browser_main.cc(1547)] Failed to create a ProcessSingleton for your profile directory. This means that running multiple instances would start multiple browser processes rather than opening a new window in the existing process. Aborting now to avoid profile corruption.

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe exited on student-08 with error code 21.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C:\Users\xxx\Downloads>psexec \\xxxx -u remote\admin -p xxxx -i -d "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

PsExec v2.2 - Execute processes remotely
Copyright (C) 2001-2016 Mark Russinovich
Sysinternals - www.sysinternals.com

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe started on student-08 with process ID 8832. - nenastartovalo žádn ý proces na remote pc

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

C:Users\xxx\Downloads>psexec \\xxxx -u remote\admin -p xxx -d "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

PsExec v2.2 - Execute processes remotely
Copyright (C) 2001-2016 Mark Russinovich
Sysinternals - www.sysinternals.com

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe started on student-08 with process ID 1936. - již nastartovalo proces, který je vidětz ve správci úloh, ale GUI se na vzdáleném pc nespustí

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C:\Users\xxx\Downloads>psexec \\xxx -u remote\admin -p xxx "C:\program files\Internet Explorer\iexplore.exe" "http://www.yahoo.com/"

PsExec v2.2 - Execute processes remotely
Copyright (C) 2001-2016 Mark Russinovich
Sysinternals - www.sysinternals.com

^C
C:\program files\Internet Explorer\iexplore.exe exited on student-08 with error code 1.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C:\Users\xxx\Downloads>psexec \\xxx -u remote\admin -p xxx -i "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

PsExec v2.2 - Execute processes remotely
Copyright (C) 2001-2016 Mark Russinovich
Sysinternals - www.sysinternals.com

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe exited on student-08 with error code -1073741502.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C:\Users\xxx\Downloads>psexec \\xxxx calc.exe -u remote\admin -p xxx -i

PsExec v2.2 - Execute processes remotely
Copyright (C) 2001-2016 Mark Russinovich
Sysinternals - www.sysinternals.com

calc.exe exited on student-08 with error code 0.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

přitom, když dám psexec \\xxx -u remote\admin -p xxxx shutdown /r tak to funguje bez problému, to samé např. výpis ipconfig také bez problému

Vyzkoušel jsem tyto syntaxe, ale žádná nefunguje, proto se tady ptám, nevím jak to má přesně být

nemůžu. Tvůj dotaz nedává smysl. Musíš si uvědomit, že od W7 není standardně povoleno mít aplikaci jiného uživatele na vlastní ploše, tudíž si musíš ujasnit kdo je přihlášen na vzdáleném PC, pod jakým účtem spouštíš aplikaci vzdáleně, zda je zapnut UAC a v jaké konfiguraci (s tím souvisí i verze OS).

to já moc dobře vím. Ale ty nechápeš, že doby WinXP jsou už passé.

If you want to open the app with GUI on the remote computer, based on my research, the best way seems using psexec.

Cause When you remote in, you're not starting an interactive desktop session, which is why removing is so low-overhead. For security reasons, a user can only see applications that are opened within their own interactive session. Remember, under the hood, every Windows machine thinks it's a Terminal Server, you wouldn't want users opening apps that other users could see! Windows assumes that multiple users will be using the machine, and it isolates them for a number of obvious (and good) reasons.

a:

https://www.howtogeek.com/school/sysinternals-pro/lesson8/all/

When a user who is a member of the local administrators group on the target remote computer establishes a remote administrative connection by using the net use * \\remotecomputer\Share$ command, for example, they will not connect as a full administrator. The user has no elevation potential on the remote computer, and the user cannot perform administrative tasks.