Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka bez mikrofonu a kabel s ním

Ahoj,
měl bych dotaz ohledně sluchátek celkově...
Když si koupím sluchátka BEZ mikrofonu s odnímatelným kabelem a koupím k tomu kabel s mikrofonem, bude to fungovat(1 jack connector)?

Případně pokud ne, nějaký tip na kvalitní sluchátka?
Již 2 měsíce se snažím vybrat sluchátka u kterých si řeknu že hrají špičkově a nebudu o tom pochybovat(cena 8-10 tisíc).
Bohužel u nich mám jako požadavek mikrofon, nezáleží zda na kabelu či přímo na headsetu.
Na mé štěstí všechny které jsem doposud koupil jsem musel vrátit protože se to z 90% prostě nedalo vydržet.

Díky

V téhle cenové kategorii bych doporučil zvlášť sluchátka a zvlášť mikrofon.

Já nedávno pořídil SteelSeries headset (4 tis. Kč) a zvuk je ve hrách pecka, mikrofon taky dobrý, kam se serou ty přebasovaný a poruchový Razery. Je to taková vyšší třída na poli herních headsetů.
Kdybych chtěl audiofilní sluchátka pro hudbu v této cenové relaci kolem 10k., tak něco od Sennheiser nebo Audio-Technica Koukni na ně, myslím, že mají některá sluchadla i s mikrofonem ale jak jsem psal výše, volil bych variantu oboje zvlášť.

Tak to bych se obrátil spíš na nějaký audioforum http://hudebniforum.cz/studio-a-recording/ a otázka co si pod kvalitou představuješ,nejlíp si to vyzkoušet ve větším městě kde ta možnost je,otázka co máš taky za zvukovku na MB.Jinak ohledně těch AT dražší neznamená lepší co jsem dřív projížděl fora.Osobně bych volil asi Beyerdynamic nějakou řadu.....

https://www.alza.cz/beyerdynamic-t70-d429745.htm

https://www.alza.cz/beyerdynamic-dt880-32ohm-d429775.htm

Díky za info :).
Na tyhle jsem také koukal, tak je pravděpodobně vyzkouším.

Jen ještě by mě stále zajímala odpověď na otázku jak je to s tím:

Když si koupím sluchátka BEZ mikrofonu s odnímatelným kabelem a koupím k tomu kabel s mikrofonem, bude to fungovat(1 jack connector)?

Díky