Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nastavit "startovací" stránku na mapy.cz?

Měl jsem dříve nastaveno, že po zadání adresy www.mapy.cz se otevřela stránka s "mým umístěním". Pak jsem něco asi udělal (smazal cookies? cache? čertvíco?) a stránka mapy.cz se mi otevírá v Práglu.

Hledal jsem na netu řešení, ale nenašel jsem nic, co by dopravdy fungovalo. Změnilo se něco na mapy.cz? Mám prohlížeč Firefox 47, cookies nemažu, ani nejsem trvale v anonymním režimu. Ví někdo, jak na to? Jde to ještě vůbec nastavit? Dík.

Tak jsem zjistil, že je to asi číslem verze prohlížeče. Ve Firefoxu 56 Portable mi ten puntík s polohou vyjede a poloha uložit jde. Jenže... Já tenhle Firefox 47 mám už dost dlouho (viz rozdíl verzí) a fungovalo mi to taky. Možná by bylo řešení přenést odpovídající cookies z profilu té 56 (pokud je to tam uloženo).

Takže oprava: Přenesl jsem z portable verze cookies.sqlite a poloha je "zapsaná". Ten puntík tady sice stále není, ale to mě nemrzí.

Označím jako Vyřešeno, ale... bez čudlíku v mapách. :-)
Díky Wikanovi za nápovědu s čudlíkem.

Celé bych to odinstalil (s odmáznutím sušenek) a nainstalil znova. Teď jsem zkoušel i profánního "íexplóréra" a zobrazuje vše potřebné. Opera (nevím která, ale nová) u mojí na notesu taky no problemo. Vyčistit keše, odmazat sušky, přeinstalovat.