Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formátování HDD

Ahoj všem.. Umřel mi notebook, tak jsem si objednala sata adaptér s tím, že si z HDD ze špatného notebooku zálohuju data, HDD naformátuju a nechám si ho jako externí záložní disk.
Ovšem můj plán selhal ve chvíli, kdy mi to začalo házet hlášku, že systém Windows nemohl dokončit formátování. Zkusila jsem odstranit oddíl, vytvořit nový, restartovat a pořád to nebylo nic platný.
Disk jde naformátovat jen do exFAT a tam zase nedostanu žádné běžné soubory (Filmy, fotky, dokumenty..), vždy to napíše, že zdrojového souboru nebo disku nelze číst.. Tak si prosím o radu zkušenějších.. Co jsem sama věděla a zmohla, už bylo vyčerpáno. :))
(Zálohovala jsem a formátovala přes druhý notebook.)

Děkuji všem, ještě jednou jsem zkusila vše vymazat, znovu vytvořit, zkusila jsem znovu zformátovat a nic. Vypojila jsem z USB, zapojila.. Pak padlo dalších nespočet pokusů a systém Windows to se mnou očividně vzdal a disk zformátoval.. :)) :-)