Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola pc sestavy

Zdravím, kamarád mě požádal o složení levné sestavy na základní hraní her. Cena by neměla přesáhnout hranici 16K (včetně windows u czc). Něco jsem složil, ale jako vždy si to raději nechám zkontrolovat od zkušenějších. Budu rád za kontrolu a případné připomínky a návrhy jak sestavu vylepšit.
https://www.czc.cz/1g6nnda1c6i8r8qeurdrqbosba/seznam

Díky.

A až si koupí nějakou hru na DVD,tak ji instaluje jak?Bude někde na jiném PC vytvářet obraz a pak z flashky nějak instalovat přes Daemona?
Nehledě na různé akutní opravy OS nebo odvirování z bootovacích záchranných CD.I kdyby to bylo jednou za rok,jak píšeš.
Ty 3 stovky bych za mechaniku určitě obětoval.

Kto vravel, že ja nemám, ja mám dokonca aj jednu externú. Ale v návrhu zostavy nič také nie je, tak to asi nepotrebuje alebo možno aj má zo starého pc. Kto vie, keď sa po "Kratos565" zľahla zem. Ani monitor, myš a klávesnicu nemá v návrhu, prečo mu neporadíte, že aj to potrebuje?

Hlavne, že si mu poradil, aby si našiel na nete lacnejšie. To akože aby uwarezil alebo ako to mám chápať? Nič konkrétne si neporadil. Odo mňa má aspoň návrh na prenositeľnú usb verziu ako jeho pôvodný návrh OEM na DVD. A keď už niekto dokáže vyskladať komponenty, tak hádam dokáže zastrčiť usb do portu a odklikať inštaláciu. V czc keď budú testovať komponenty, tak predpokladám, že mu bios nastavia.