Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola pc sestavy

Zdravím, kamarád mě požádal o složení levné sestavy na základní hraní her. Cena by neměla přesáhnout hranici 16K (včetně windows u czc). Něco jsem složil, ale jako vždy si to raději nechám zkontrolovat od zkušenějších. Budu rád za kontrolu a případné připomínky a návrhy jak sestavu vylepšit.
https://www.czc.cz/1g6nnda1c6i8r8qeurdrqbosba/seznam

Díky.

A až si koupí nějakou hru na DVD,tak ji instaluje jak?Bude někde na jiném PC vytvářet obraz a pak z flashky nějak instalovat přes Daemona?
Nehledě na různé akutní opravy OS nebo odvirování z bootovacích záchranných CD.I kdyby to bylo jednou za rok,jak píšeš.
Ty 3 stovky bych za mechaniku určitě obětoval.

Kto vravel, že ja nemám, ja mám dokonca aj jednu externú. Ale v návrhu zostavy nič také nie je, tak to asi nepotrebuje alebo možno aj má zo starého pc. Kto vie, keď sa po "Kratos565" zľahla zem. Ani monitor, myš a klávesnicu nemá v návrhu, prečo mu neporadíte, že aj to potrebuje?