Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nenačte se stránka

Ahoj nevím si rady.Nenaběhne mi stránka na netu jen jedna(rady byli jeslti neni v zablokovaných nebo v nebezpečných datech )neni nikde newim co s tim dělat děkuji za radu ICQ:408436378

sem na tomhle serveru poprvý něco mi to napsalo...ale nemám páru co je to tady ten ban.......(jinak stránka se mi nenačte ostatní jedou dobře mám tři prohlížeče ani na jednom to nejde..mám doma další PC a na těch to de ale na mim ne) newim kde je soubor hosts ale prohledala sem zablokované stránky a nenašla sem nic..

Uz si si nasla ten subor hosts? Pozrela si si jeho obsah? Co v nom je? (skopiruj to sem)
Kde ti to nefunguje? V nejakej organizacii, v ktorej administrator blokuje pristup na blbosti?
Co presne to vypise ked to nejde?
Ak nenapises odpovedi na tieto otazky tak sa normalnej odpovede nedockas.

kliknes na tento pocitac, potom na C:, windows, system32, drivers, etc, a poton na host pravym tlacitkom a zvoli si otvorit napr. v poznamkovom bloku (notepad).
Ak ti Windows bude pri niektorom kroku pisat ze subory nezobrazi (lebo vyrobca Windows je banda dementnych hovad a myslia si ze vsetci su tiez dementi jak oni :-)), tak vlavo kliknes ze aj napriek tomu chces vidiet subory v tej zlozke a on ti potom subory zobrazi.