Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nenačte se stránka

Ahoj nevím si rady.Nenaběhne mi stránka na netu jen jedna(rady byli jeslti neni v zablokovaných nebo v nebezpečných datech )neni nikde newim co s tim dělat děkuji za radu ICQ:408436378

To je jedno kde jsi. "Nic se nestane" nikomu nic neřekne, na monitor ti odtud vidět není. Jedine snad Prasak, býval dobrý sensibil, jestli jestě umí vyvolat obraz na tvém monitotu z dýmu bramborové natě... Zkusíme ho poprosit, když to nemůžeš popsat.