Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klonováním disků

Dobrý den,

klonuji data pomocí hdd docking zdrojový disk mam ssd 500 gb a cílový disk 640 gb normal, před klonováním jsem cílový disk naformátoval, potom jsem použil AOMEI Backuper provedl jsem klonování a pak jsem se chtěl podívat zda se kopie disku zdařila, ale disk již nevidím v počítači musel bych ho opět naformátovat. Jakým způsobem si mohu ověřit, že se kopie zdařila ? Děkuji

Disk jsem neformátoval ale když se chci podívat zda se vše správně přehrálo tak na mě vyskočí hláška, že disk musí být před použitím naformátován. Mimochodem na konci clonování vyskočila tato hláška Failed to read sector (with bad sector). tak jestli to má nějakou souvislost nevím ?

A jsme doma. Takže klonování se nepodařilo, takže na disku nic rozumného nepřečteš.
Problém je se zdrojovým diskem, na kterém nemůžeš přečíst sektor.
1. spustit kontrolu zdrojového disku s opravou chyb
2. klonování nedělat fyzické po sektorech

Až proběhne klonování do konce bez chyby, pak můžeš číst naklonovaný disk.